Сепаратисти опублікували відео допиту ще одного полоненого ужгородця (ВІДЕО)

На пропагандистському відео, розміщеному сепаратистами 19 червня, солдати-контрактники, які, як стверджують, два дні тому прибули в зону бойових дій. Принаймні один з них - ужгородець.

Сепаратисти опублікували відео допиту ще одного полоненого ужгородця (ВІДЕО)

20 червня 2014р.

Теги: полонений

Коментарі

Іванка 23.06.2014 / 00:07:55
ЦЕ ВСЕ... ФЕЙК, Я ЗНАЮ ЦЬОГО ХЛОПЦЯ. На відео, не його голос, не його обличчя, він ніколи не говорить російською мовою, для нього це принципіально. Спочатку він говорить, що він простий солдат, а потім каже, що він ст.сержант. Не ВІРЬТЕ цьому!!! Вони спеціально все це монтують, щоб наших спровукувати!!!!!!!

Ната 22.06.2014 / 18:13:48
Хай Бог береже цю жінку і Ангел-охоронець захищає!

Таня 22.06.2014 / 18:11:09
Слава Україні! Сильна Жінка!!!

закарпатка-русинка. 22.06.2014 / 10:55:07
Боже храни цих хлопців. Жінка - справжня героїня. Її треба ставити у приклад підростаючому поколінню. І так виховувати в них любов до України.

jurius 21.06.2014 / 13:20:44
Досить скиглити. Усі регіони мають втрати, всюди гинуть патріоти і насамперед патріоти східної України, яким без допомоги самим не встояти. Помиляється той, хто вважає що якщо кинути напризволяще Донбас у нього вдома буде золотий спокій. Агресор хоче всю Україну і Закарпаттю в його планах теж прописана своя роль. Війну на українських землях від початку до кінця спровокував Путлер, якому вигідний розбрат серед українців, не лийте воду на його млин. Боль смерті героїв України повинний нас мобілізувати а не роз'єднувати. Слава Україні!

Лейтенант запаса, 50 років 21.06.2014 / 08:40:03
Чого та мразь шо дає питання свою морду не покаже. МРАЗЬ БАНДИТСЬКА

Ліза 20.06.2014 / 23:19:50
Східні олігархи захищають свої міліарди ціною життів наших хлопців.Янукович проплачує свої банди, а Коломойський свої , а наша держава в то пекло кидає хлопців з західної України , напевно , щоб ще дужче розпалити ненависть між сходом і заходом. Простим людям на сході і на заході потрібні мир , спокій і стабільність, і їм все одно хто при владі, лиш би не було смертей!!! Бідні хлопці, пройшли через таке пекло! Дай Бог їм вернутися живими до дому.

О.Д. 20.06.2014 / 22:19:38


Героїчна жінка. Сильніша, за чоловіків. Навіть невиправдано героїчна. Таку можуть тупо вбити, бо знають, що якщо обміняють її на своїх, вона знову піде воювати.


Копча 20.06.2014 / 20:29:41
Жінка заслуговує на повагу до інших полонених максимум почуття жалю бо хлопці були призвані до армії "від станка". До першого полоненого почуття відрази бо добровільною здачею у полон підставив бойових побратимів котрі надіялися на його підтримку і можливо загинули саме з за того, що той хто мав прикрити спину вирішив здатися у полон

44444 20.06.2014 / 17:38:16
deputativ treba napraviti tudi vojuvati za 2700gr,a ne cix bidnix xlopciv jakix vlada derzhitj za pusechne mjaso!!!

небайдужа 20.06.2014 / 17:34:51
перший полонений Антон Шимко, з Ужгороду, живе неподалік мене

75876 20.06.2014 / 17:25:49
Жінка молодець!!!!!!!!!!!!!!

НОВИНИ: Соціо

11:11
/ 2
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим на війні з росією Олексієм Суворовим Фото новина
00:00
ВРП звільнила хустського суддю Савицького і рахівського суддю Тулика
23:43
/ 14
Голова Закарпатського апеляційного суду Фазикош задекларувала $70 тис. готівкою, 3 млн грн у криптовалюті, новий будинок і внесок за квартиру з машиномісцем
23:23
/ 2
В.о. начальника Головного управління ДПС у Закарпатській області призначений Сергій Туренок Фото новина
17:26
/ 4
Закарпатця покарають за жорстоке поводження з конем на Буковелі Відео новина
15:14
За наслідками пожежі в будівлі колишнього ресторану "Лев" у Хусті рятувальникам вдалося відстояти 1-й поверх Фото новинаВідео новина
04:26
/ 7
У четвер колективу УСР в Закарпатській області представлять нового очільника – Тимура Квеквескірі Фото новина
02:33
На Закарпатті майже удвічі зросла захворюваність на гепатити, бо більше виявляють – ОВА
02:22
Новий КПП "Велика Паладь-Нодьгодош" на угорському кордоні відкриють 8 квітня
23:17
/ 2
У Перечині за 50 млн грн відремонтують школу для релокації ліцею з Краматорська Фото новина
20:13
ФОТОФАКТ. В Ужгородському замку оселилися сірі сови з совенятами
16:03
/ 2
ФОТОФАКТ. В Ужгороді муніципальні автобуси прикрасили до "Сакура Фесту"
14:44
В Ужгороді вчасно врятували від вогню приватний будинок Фото новина
03:37
/ 5
Кулеметник "Абрамс"
21:48
/ 1
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 5
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
19:29
/ 1
Національні спільноти регіону презентували культурну спадщину на фестивалі "Етнічний віночок у Закарпатті"
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 16
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 15
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою