Площу Б. Хмельницького в Ужгороді таки забудують?

Сьогодні міська рада Ужгорода програла суд по пл. Б. Хмельницького. Господарський суд Закарпатської області виніс рішення на користь дніпропетровської фірми-забудовника, яка планує звести на території площі торгівельний центр.

Площу Б. Хмельницького в Ужгороді таки забудують?

Про це у соціальній мережі Facebook повідомив секретар Ужгородської міськради Віктор Щадей.

За його словами, на одній із минулорічних сесій ужгородські депутати проголосували за розірвання договору аренди з фірмою, яка на той час вже активно розпочинала будівельні роботи на площі Хмельницького. Однак "приватівський" орендар подав до суду.

"Сьогодні під час засідання суддя Івашкович Ірина Василівна вирішив, що місту цей сквер не потрібний. Міська прокуратура взагалі злила нас і не підтримала в суді. Ми будемо подавати апеляцію і вимагати в міського прокурора опротестування рішення про надання скверу в оренду під забудову" , - зазначив Віктор Щадей.

08 лютого 2012р.

Теги: Віктор Щадей, площа Хмельницького

Коментарі

serge 09.02.2012 / 16:47:48
А де ж наші діти і внуки гратися будуть.Донецько-дніпропетровські бандюки скоро всю Україну поскуповують.

для igigig 09.02.2012 / 12:28:35
Вот против, значит с этим будете жить. Ужгородцы ЗА строительство. Мне от Таллина далеко ходить в Вопак, Дастор, Кышеню - нужен супермаркет рядом. Если уже суд признал законным строительство, то УРА, скоро будет рядом нормальный магазин.

аня 09.02.2012 / 09:57:29
Ратушняк жыд НЕНАСЫТНЫЙ,наворил всю эту кашу с продажами всех зеленых зон в городе теперь и дал идею другой власти.Улицы наоборот нужно расширять зелеными зонами

igigig 09.02.2012 / 09:15:44
Ужгородці проти забудови. Влада тобі зрозуміло? Чи треба шило в ж. засунути. А шила вже точать.

Неравнодушный 09.02.2012 / 08:06:30
Если на пл. Народной построят здание нац. банка, на пл. Б.Хмельницкого ТРЦ, то остаеться на пл. Петефи построить публичный дом, тогда уже надо ставить ооограмный памятник вите погорелову, чтоб ужгородцы знали, куда ПЛЕВАТЬ и мочиться (простите за мой французский).

УЖГОРОДКА 09.02.2012 / 07:56:56
А ГДЕ ГОРОДСКАЯ ПРОКУРАТУРА, СПИТ СЛАДКИМ СНОМ ИЛИ ВТИХАРЯ ДЕНЬГИ ПЕРЕСЧИТЫВАЕТ, КОГДА НАДО СРОЧНО !!!!!!!! ВМЕШИВАТЬСЯ В СИТУАЦИЮ С Б.ХМЕЛЬНИЦКОГО !!!!!!!!!!!!!!!!!
ГОРОД РАСПРОДАЮТ ПО КУСКУ, СКОРО УЖГОРОДЦАМ УЖЕ И ДЫШАТЬ НЕВОЗМОЖНО БУДЕТ !!!!!!!!!!!!!!!!!
пОГОРЕЛОВ ПОД ВИДОМ "ЗАБОТЫ О ГОРОДЕ" ПОДАЛ ИСК С СУД, ЧТОБ ПОТОМ НЕ ГОВОРИЛИ, ЧТО ОН НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЛ (КРОМЕ ДЕРЕБАНА), А РЕАЛЬНО ЗАКАЗАЛ РЕШЕНИЕ СУДА, КАК ИЗВЕСТНО ВСЕМ, СУДЫ В УКРАИНЕ ТОЛЬКО ТАК И РАБОТАЮТ.
УЖГОРОД ПРЕВРАЩАЮТ В ПОМОЙКУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Жаль... 08.02.2012 / 22:46:12
Сволочи, воры...

Гарант 08.02.2012 / 19:46:05
Погорелов хоче перепродати цю землицю.Вот в чем вопррос

Володя. Х. 08.02.2012 / 19:30:13
З такими юристами як зараз у міській раді, таким секретарем, та мером вони скоро будуть без штанів, Погорелов мав прийти мером щоб ужгородці остаточно переконалися, що за нечесна це людина.

Олег 08.02.2012 / 17:50:54
Дерибан по Ужгородські продовжується

читач 08.02.2012 / 17:00:52
І чим Погорєлов кращий за Ратушняка?????? Однакові.

НОВИНИ: Соціо

17:20
Петиція про створення парку "Чорні озера" в Ужгороді достроково назбирала необхідну кількість за 5 днів
03:05
З початку року мукачівський замок "Паланок" відвідали майже 22 тисячі туристів
19:51
/ 3
Львівський експрокурор Ільницький, що влаштував гучне весілля і переховувався у тещі на горищі, прилаштувався у ТЦК на Закарпатті
18:18
/ 1
На війні з росією поліг Андрій Слищенко з Горбка Мукачівської громади Фото новина
11:37
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Мирославом Лукачем Фото новина
03:31
/ 6
Автодорогу для "Вітропарків" у пралісах "Ужлісу" будуватиме компанія, пов’язана із родиною мера Ужгорода Андріїва Фото новина
00:04
/ 6
На Закарпатті запрацює ще один військово-спортивний ліцей, на базі Великоберезнянської школи-інтернату
18:17
/ 7
Головний рятувальник Закарпаття Роман Гудак пішов на пенсію
03:10
/ 6
Мінкульт стверджує, що не змінив позицію щодо відмови в погодженні скандальної 13-поверхівки в Ужгороді
01:42
/ 5
В Ужгороді біля Боздоського парку зведуть три житлові комплекси для 2500 мешканців і підземним паркінгом на 400 авто
19:33
/ 1
Між Ужгородом і Чопом вже укладено майже 8 км вузької європейської колії Фото новина
17:43
/ 3
На кордоні з угорщиною відкрили новий міжнародний перехід – пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош" Фото новина
16:27
Краматорців збурила 52-мільйонна "схема" з відкриттям краматорського ліцею в закарпатському Перечині
11:30
На війні з росією поліг Володимир Мошкола з Виноградова
11:06
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Сабіровим Фото новина
10:55
На Донеччині поліг Іван Стан з Топчина на Тячівщині Фото новина
21:14
Ужгородці петицією закликають владу створити парк "Чорні озера"
19:02
/ 3
Мінкульт раптом перестав бачити порушення вимог законодавства при спорудженні 13-поверхівки у центрі Ужгорода
00:52
ВІДЕОФАКТ. У горах на Рахівщині прикордонники зустріли двох ведмежат
12:59
/ 2
У Колочаві на Хустщині попрощаються з померлим захисником Василем Крільо Фото новина
12:55
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Русланом Тороповим Фото новина
02:33
/ 21
"Апостол Закарпаття" без однієї легені
01:50
На Закарпатті будівельники зводять останню секцію мосту через Тису між Україною та Румунією Фото новина
01:11
В Ужгороді патрульні знайшли паспорт словака, через втрату якого той не міг повернутися додому Фото новина
01:03
Сільрада Кам'янського на Берегівщині суттєво переплатить за реконструкцію будинку культури - ЗМІ