В деяких районах обласного центру Закарпаття близько 5:30 спрацювали сирени повітряної тривоги.
Про це повідомляють читачі Закарпаття онлайн.
У інших районах сирену практично не чути, або не чути зовсім.
Ведучі національного телеканалу через деякий час підтвердили про спрацювання сигналу тривоги для всієї території Закарпатської області.
Влада радить жителям сховатися у найближчих укриттях.
wikulle.4ka 2022-03-13 / 00:49:28
вул.Сільвая було чути першу але дуже тихо друга вже гучніше, встановлюйте додаток "повітряна тривога" але він не працює без інтернету!!(
krabbelig 2022-03-13 / 00:40:11
Є додаток "Повітряна тривога" на плей-маркеті. Встановіть собі на телефон, оберіть свій регіон и буде все чути.
Alex 2022-03-12 / 22:31:35
Поміняйте сигнал тривоги на замку Паланок, таке чуство що не тривога - а пилосос включили
Орбанолюбам 2022-03-12 / 21:20:15
Ви такі наївні? Орбану - вслід за москальсьим кораблем і з путіном дорога.
Екатерина 2022-03-12 / 18:35:49
А мы из Харькова с ребёнком решили хоть немного в тишине пожить в Ужгороде или что то рядом. Если есть возможность предложите жилье пожалуйста. 095 85 36 720
112 2022-03-12 / 15:46:03
Затчіть писок. Війна на вулиці, а ви всьо жалуєтеся! Треба обєднатись протів путінської чуми, а ви і дале гризитеся межи собов. Не можливо покласти гучномовці сповіщення коло каждої хижв, у кожному багатоповерховому будинку є підвал, ко вам має прийти туда поубиратиту вашому домі? Байден??? Блять. Самі сосіди зобралися і навели порядок, а не жалуватися по інтернету. І звідки простий мент може знати чи це навчальна тривога??? Блять, на вулиці війна, пойміть нарешті!!!
Карлик 2022-03-12 / 13:27:12
Melina є тг, https://t.me/zakarpatskaODA
Гага 2022-03-12 / 12:43:33
Шановні! Більш конкретно: вулиці, споруди, забули вказати координати!
Стидоба! Що за словесний понос?
Чи все таки хтось тут координує?
Nadij 2022-03-12 / 12:37:21
І запам'ятайте під час воєнного стану немає навчальної тривоги.
Гаечка 2022-03-12 / 12:36:17
У Вілоку знову церква оре
Nadij 2022-03-12 / 12:35:28
Встановіть в телефон програму Тривога і не потрібно ні дзвонів ні радіо.
Света 2022-03-12 / 11:39:26
Чи будуть в1дкрит1 для людей найкращ1 бомбосковища в обласн1й рад1. М1л1ц11 ,СБУ,Чи це т1льки для вибраних.
Алекс 2022-03-12 / 10:20:38
Раджу встановити додаток «повітряна тривога» і вибрати свій населений пункт.
У вайбері можна слідкувати за каналом «країна_інфо» там теж постять інформацію про повітряні тривоги
ДДД 2022-03-12 / 10:01:15
Питав на вокзалі у мента чи учбова тревога,відповідь шокувала:"я е..у"це нормально!!!
Рем 2022-03-12 / 09:33:18
Надіюся, все таки, що Закарпаття не будуть бомбардувати - Орбан їздив до Путіна і явно не тільки про газ ДОМОВЛЯВСЯ.
Еган 2022-03-12 / 09:24:16
Бл$ть,коли вже ці суки здохнуть ? Куди дивиться Всесвіт,Бог,Яхве,Магомет,Крішна?Невже вони там не можуть об'єднатися всі разом, щоб того чорта звергнути?
Беата 2022-03-12 / 09:12:14
На Проспекті все було чути. Церкви теж дзвонили. Але, люди повідомляють що ті сковища які наша мерія скинула, не працюють і не облаштовані. Ми сиділи в своєму підвалі. Терміново потрібно владі організувати справжні сховища плюс заїхало багато переселенців, їх теж потрібно враховувати! А не почати ремонтувати Проспект!
Район 2022-03-12 / 09:10:52
В селі Баранинці сигналу не чути