Керівники кількох сільрад на Міжгірщині незаконно виплатили собі і підлеглим премій на 11 тисяч

Прокуратурою Міжгірського району району, в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів, проведено перевірку додержання вимог бюджетного законодавства та вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» щодо питань преміювання у Вучківській, Буковецькій, Майданській, Новоселицькій, Голятинській та Лісковецькій сільських радах.

Керівники кількох сільрад на Міжгірщині незаконно виплатили собі і підлеглим премій на 11 тисяч

Встановлено, що у той час, коли країна перебуває у скрутному економічному та фінансовому становищі, керівники вищевказаних органів місцевого самоврядування незаконно нарахували та виплатили собі і своїм підлеглим премій більше на понад 11 тис.грн.

 Прокуратура відреагувала на це винесенням відповідного подання у якому вимагає  притягти до відповідальності винних осіб та повернути до бюджету сільських рад незаконно виплачені кошти, - повіддомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

05 травня 2014р.

Теги: премії, Вучкове, Буковець, Майдан, Новоселиця, Голятино, Лісковець

Коментарі

НАРОДНІЙ РАДІ 2014-10-13 / 11:13:17
Скажіть будь-ласка скільки виділив преміальних голова Маркович для секретарки Бурди і скільки секретарка Бурда виділила преміальних для Марковича?
Ко із них поніс відповідальність і яку?
Чому не написали вшитко заяви на звільнення ?
Ко проводив перевірку не углядів корупції?

небайдужі 2014-05-19 / 09:45:29
А секритарці з майдану зарплати мало 3700 гривень, ще і сарака зазіхає на незаконні премії, коли вже ся наїсть грошей. Мало їй! Треба було їй давно сидіти в СІЗО, ще за вибори 2000 років та за письмову недовіру жителів села Майдан! Землі комерсантам попродала та гроші вже кінчилися від підприємців, а типирь зазіхат на державні. До тюрьми паскуду винести і крісло за нив спалити привселюдно.

за верхом 2014-05-12 / 09:21:45
чому прокуратура не перевірить яким чином секретарка бурда забрала від заводу пластмас 20 сотих землі та оформила оренду на 49 років а платить до бюджету аж 12 грн. Чи то не корупційні схеми місцевого самоврядування ? Яким чином отримала 2 квартири і обидві продала в Майдані.

горянин 2014-05-08 / 19:30:36
Раньше бив із Савков за гроші сліпий і глухий, а тепир готовий за своє крісло і садити і робити і даже фабрикувати, майжень дуже дорого за робоче місто заплатив.

Сєня 2014-05-07 / 22:35:23
А ЗВІДКИ БУРДА МАЙДАНСЬКА КВАРТИРИ ДОЧЦІ КУПИЛА? АБО МАРКОВИЧ МАШИНИ МІНЯЄ?
ДЕ ТА ПРОГРАМА СОКОЛИНИЙ КАМІНЬ??? АБО ОСВІТЛЕННЯ ВСЬОГО СЕЛА, А НЕ ЧАСТКОВЕ ОСВІТЛЕННЯ???
держиморди, бурдиха аж щоки понаїдала!!!!

ііііііі 2014-05-06 / 20:23:13
Прокурор Зовдун є злочинцем і щурьовим пуцером.

міжгірець 2014-05-06 / 14:53:52
А той факт, що всі керівники установ району займаються такою практикою, це ніхто не бачить. Спеціалісти получають мінімальну зарплату а начальство з усіма надбасками й преміями - де правда, хто перевірить.

показуха 2014-05-06 / 13:11:41
Прокуратура зайнялася показухою до бідних та нещасних органів місцевого самоврядування взялися,но відповідальності там не буде.А те що ,порозпродували землі Боржавські полониниРічка,Пилипець,Буковець,Ізки,Матачів, Сашком Шоваком,Танькою Воробок,Саською, вони не бачать

правда закарпаття 2014-05-06 / 10:19:36
сільські голови - великі роботяги

Кость 2014-05-06 / 09:25:10
Це Маркович Бурді премії призначав за "ДОБРОБУТ СЕЛА"(за те що всі йдуть бухати в його зеленку), а Бурда виносила питання на розгляд народним слугам-депутатам питання про призначення премії Марковичу, за те що він їй призначив премію, а депутати голосували "ЗА", бо вирішувались їхні земельні питання!!! Так дуряться майданські люди!!! Бо Маркович із Бурдою в прокуратурі вже в поясненнях написали, що це їм сільські депутати призначили премії, а не вони самі собі!!!

!!! 2014-05-06 / 07:52:25
Чому прокуратура Міжгірського району не перевіряє те,що по підроблених документах бувшим працівникам соцзабезу Вегешу М. та Мильо М. призначено пенсію дерслужбовців з посади заступника керівника апарату РДА на якій вони ніколи не працювали? А ще ім виплатили по 10 окладів з окладу з ціеі посади з бюджету РДА.

КУЗЯ 2014-05-06 / 07:45:12
Особенно голови Майдана і Голятина,ярі Бютовці,вобщем Юлька рулит,Юльку на Мамку!

НОВИНИ: Кримінал

11:09
/ 1
У Мукачеві "повторно" п'яний водій ВАЗа пропонував патрульним $100 хабаря
16:09
/ 1
Проросійському агітатору з Мукачівщини, що закликав до від'єднання Закарпаття, повідомили про підозру
11:31
Справу "земельного" хабарника з Синевирської сільради скеровано до суду
15:02
У Клячанові на Мукачівщині чоловік битою вбив вдома свого гостя
15:29
/ 3
Справу по підпільному нафтопереробному заводу кума Медведчука Чубирка в Мукачеві передано до суду
14:34
Мешканця Мукачівщини судитимуть за незаконне зберігання зброї, боєприпасів і переправлення через кордон "ухилянтів"
01:23
/ 13
На Берегівщині 18 "ухилянтів" перерізали огорожу і втекли в Угорщину
21:39
/ 1
"Систематичного" наркоторговця з Хуста засудили до 7 років тюрми з конфіскацією
17:52
/ 4
У Воловці чоловік побив співмешканку, її 10-місячну дитину та поранив ножем поліцейського
17:41
/ 2
У затриманої групи мукачівських наркоторговців вилучили метамфетаміну на майже 250 тис. грн
20:51
В Ужгороді зупинили водійку, вп'ятеро п'янішу за норму
17:06
/ 2
Трьох закарпатців за ухилення від призову на військову службу засудили до позбавлення волі
16:30
У Мукачеві у п'яного водія мопеда виявили 2 гранати, а вдома – ще 30 набоїв
11:13
/ 23
На Закарпатті вантажівка з 32 "ухилянтами" прорвала державний кордон в угорщину
15:02
/ 4
У 19-річного мукачівця вилучили важких наркотиків на майже 1 млн грн
20:54
/ 1
Жителя Жденієва на Мукачівщині затримали на організації переправлення "ухилянтів" до Словаччини за $7 тис.
11:20
Депутату Нересницької сільради на Тячівщині повідомили про підозру в шахрайстві із землею вартістю понад 1,1 млн грн
11:09
/ 1
За 5 місяців поточного року закарпатські чиновники назловживали на майже 40 млн грн втрат і "намутили" в закупівлях на 340 млн грн
18:57
Ужгородом розгулював чоловік з гранатою
17:47
На Закарпатті жінка вбила співмешканця стільцем, бо не хотіла займатися сексом
11:21
В Ужгороді вночі спалили Mercedes, вогонь пошкодив і припаркований поруч Buick
21:22
/ 2
На Рахівщині затримали 3-х закарпатців-"ухилянтів" та їх переправника з "фішкарями" на мотоциклі з Богдана
20:12
/ 1
В Ужгороді в 10 разів п'яніший за норму водій спричинив ДТП
18:09
Водій мікроавтобуса з Мукачева, що на смерть збив пасажира в Сваляві, уник покарання
16:21
/ 8
На Закарпатті ліквідували масштабну мережу шахрайських кол-центрів, через яку виманили в 17 іноземців майже $1 мільйон
» Всі новини