На Тячівщині на зустріч з Шелевером зганяють як на батьківські збори (ФОТО)

Про це повідомила прес-служба кандидата в народні депутати по 72 виборчому округу Ігоря Грабаря.

На Тячівщині на зустріч з Шелевером зганяють як на батьківські збори (ФОТО)

19 вересня у селі Тарасівка, що на Тячівщині відбулася зустріч із виборцями, кандидата у парламент від Партії регіонів Михайла Шелевера. Однак мешканці села обурилися, що чинний голова Тячівської РДА проводить зібрання не належним чином. Батькам місцевої школи повідомили, що у сільському клубі о 15 годині відбудуться загальношкільні батьківські збори. Тому до зали прийшло чимало людей. Однак замість обговорень освітянських проблем, пан Шелевер провів довготривалу агітацію. «Ми не встигли пообідати, ні відвести дітей до школи, бо всіх погнали до клубу. Це не чесно з боку кандидата, адже люди мають ходити на зустрічі добровільно. Інакше кажучи, він нами маніпулює,» – нарікає пані Галина.

Мешканці Тарасівки вирішили скористатися нагодою і запитати у голови РДА, чому до сих пір у селі не зроблені дороги. Проте Михайло Шелевер запевнив, що коштів на дороги зовсім не має.

Разом з тим, за офіційною інформацією, на рахунках бюджетів Тячівського району знаходиться 1 млн 549 тисяч гривень, які надійшли як податок з власників транспортних засобів. Ці гроші повинні використовуватися на ремонт доріг. Тож, проблема зовсім не в коштах, а у бажанні районної влади виконувати свої обов’язки.

21 вересня 2012р.

Теги: Шелевер

Коментарі

українець 2012-09-27 / 21:32:22
Що таке партія Свобода та її члени,або обєднана опозиція? Це вчерашні посадовці та деректори заводів.Наприклад завод Зеніт . Який стан заводу - такий і опозиційний кандидат! І взагалі що вони можуть запропонувати крім брехні!

гарік 2012-09-23 / 12:59:44
бачу, що люди коментують трохи зле і не розуміють, що районн влада і для того є аби контролювати як розприділяються кошти навіть з сільських бютжетів. А якщо ні, то з держави просто б видділяли прямо на сеа. Це раз, а по-друге кошти видаються на рахунки тим головам села, які в партії Регіонів. НАприклад на рахунку Кобилецької ПОляни у Рахівському районі 282 гривні і ніхто їм ничого не дає. Так що пане безіменний не молотіть дурниць.

вчитель 2012-09-23 / 09:49:40
Хлопці!Та який він голова рда якщо немає впливу на голів сільрад Нащо тоді іздить по селах і агітує за себе?

Українка 2012-09-22 / 10:16:00
на 100% погоджуюсь з Вами п. Ваиль, вони дивляться тільки щоб їм було добре, хати мають великі гарні, камерами облаштовано із зовні, та і як бачить представників інших політичних сил то чомусь показує середній палець.... Ну це ж не гарно, і ще він інтелігентом себе називає....

Вася 2012-09-22 / 01:28:29
Ага, голосуйте за нього... Потім діти вас проклянуть... А що він зробив за всі ці роки, хоч уже при владі? Тільки біди місцевим жителям та його синок-виродок покалічив сім'ї. А як буде папік депутатом то зовсім полювання на вас влаштують, так, для розваги...

Українка 2012-09-21 / 23:29:41
допомогти може тільки обєднана опозиція і Свободівці, хто не згідний на розстріл!

2012-09-21 / 21:55:38
"Разом з тим, за офіційною інформацією, на рахунках бюджетів Тячівського району знаходиться 1 млн 549 тисяч гривень, які надійшли як податок з власників транспортних засобів. Ці гроші повинні використовуватися на ремонт доріг. Тож, проблема зовсім не в коштах, а у бажанні районної влади виконувати свої обов’язки"
Для "розумного" адміна!!!
Я не знаю на 100%, але думаю що ці 1,5 млн. грн. валяються на рахунках сільрад Тячівського району і розпоряджаються ними лише голови сільрад на свій розсуд, а районна власть може ся і пока...ти нічого зробити не може, бо голови сіл у нас князьки, на них впливу немає даже з Києва.
А тому "розумний адміне" перестань політизувати сайт і давати інформацію заказного характеру під вибори, бо вратиш прихильників та відвідувачів сайту.

Косма 2012-09-21 / 20:28:11
Голосувати треба йти обовязково. Якщо вас влаштовує ваше життя при цій владі -голосуйте за її представників, якщо ні - є дві сили, ну максимум три, з яких можна вибрати. Королевська та Ющенківська братія непрохідна. Прходять провладні - Регіони і Комуністи Батьківщина, болото - Кличко і центристи Батьківщина і праві "Свобода". Все інше ходячі клоуни(

лісник 2012-09-21 / 19:10:51
так як він вам дороги робить так іголосуйте за мента

НОВИНИ: Політика

22:51
/ 3
Депутата-"слугу" Рахівської міськради Пруцкова затримали за організацію переправлення "ухилянтів" через кордон
21:20
/ 5
У четвер облрада планує втаємничено, через "приватну" реставрацію, забрати у волонтерів "пам'яткову" будівлю в Берегові і, ймовірно, передати під контроль Угорщини
16:32
/ 7
Поліція й СБУ прийшли з обшуками до псевдоактивіста Стахіва, що з Павловим з "Доста" кошмарив Закарпаття під час ковіду
11:45
В Ужгороді повторна їзда "під кайфом" і без прав коштувала водієві 75 тис. грн
20:50
/ 16
В Ужгороді "кримінальний" депутат від ОПЗЖ Маєрчик за підтримки колег і правоохоронців легалізовує крадіжку в громади землі на пл. Петефі
16:10
/ 6
Справу ужгородського депутата Горвата, затриманого на вимаганні хабарів за відстрочку від мобілізації, передали до суду
17:56
На Берегівщині черговій прихильниці рф, путіна і "русского міра" оголосили про підозру
18:27
/ 8
Хто гальмує перехід православних громад Моспатріархату в ПЦУ?
04:48
/ 1
Житель Берегівщини уник реального покарання за заклик відокремити Закарпаття від України
19:52
/ 9
Зеленський призначив виконувачем обов’язків голови Закарпатської ОДА Мирослава Білецького
14:00
/ 8
Зеленський звільнив Микиту з посади голови Закарпатської ОДА і призначив заступником керівника свого Офісу
14:23
/ 13
Уряд погодив звільнення Микити з посади глави Закарпатської ОВА
17:35
/ 5
Як Падяк із Духновича "націоналіста" робить
12:05
/ 1
"Оптимізація" України
20:57
/ 39
Суд визнав голову Великоберезнянської громади Кирлика "корупціонером"
20:26
/ 5
В угорщині відкрили першу повноцінну середню школу з українською мовою навчання
23:08
/ 5
АРМА продало Maybach Медведчука та його квадроцикли та баггі з дачі на Закарпатті
21:02
/ 6
У голови АМУ Кириленка, якому повідомили про підозру, виявили ще дві квартири в Ужгороді
11:52
/ 2
На закарпатcькій Берегівщині викрили чергового проросійського інтернет-агітатора
23:50
/ 4
"АдвоКАТИ" Медведчука, серед яких і закарпатка Темнохудова, досі займають ключові посади у системі української адвокатури – Bihus.Info
17:47
/ 1
Закарпаття відвідала посол США в Україні
13:31
/ 3
СБУ викрила закарпатця, який закликав відмовитися від частини українських територій та виправдовував збройну агресію рф
13:22
/ 6
На Закарпатті викрили уродженку Луганщини, яка в "Однокласниках" називала українців "голодранцями" на "історичній руській землі"
18:40
/ 4
На Закарпатті викрили чергову прихильницю "русского міра", яка в соцмережах виправдовувала війну рф проти України