Станом на обід в Ужгороді відновлено газопостачання в 150 багатоповерхівках

Станом на 14:00 суботи, 3 вересня, газопостачання відновлено у 150 багатоповерхових будинках Ужгорода. Про це повідомив перший заступник голови правління ПАТ "Закарпатгаз" Павло Нагірний.

Станом на обід в Ужгороді відновлено газопостачання в 150 багатоповерхівках

"Переважна більшість ужгородців не проігнорували попередження і перебувають удома. Бригади "Закарпатгазу" мають майже 100-відсотковий доступ до помешкань, що допомагає оперативно здійснювати підключення. Усі роботи проходять за планом", – зазначив Павло Нагірний.

Він також висловив сподівання, що вже 5 вересня в обласному центрі Закарпаття буде повністю відновлено газопостачання.

03 вересня 2011р.

Теги: газопостачання, Закарпатгаз

Коментарі

Уважний 2011-09-05 / 13:17:00
Шановні ужгородці! Замість тог, аби задавати в інтернеті питання, на які вам ніхто ніколи не відповість, краще б обєдналися у громадську організацію постраждалих громадян та подали до суду на стягнення кількох мільйонів за завдані прямі матеріальні та моральні збитки з :
1.Фірми, яка пошкодила трубу,
2. Закарпатгазу, обладнання якого не було технічно справне для вчасного перекриття газу,
3.чиновників місцевої влади, які не забезпечили безпеку громадян.
Таких пунктів звинувачення може бути й більше. Якщо затягаємо цих кровососів по судах та ще й дамо суспільний резонанс - тоді може й добємося чогось. Інакше - чхати вони на вас (нас) усіх хотіли як сьогодні, так і завтра і будемо сидіти на пороховій бочці.
Де виразники народних інтересів, захисники прав скривджених громадян? Агов!!!!

Олег Диба 2011-09-04 / 16:26:00
У приватному секторі на Другетів (Горького) газ сьогодні появився без газовиків і попереджень

елена 2011-09-04 / 16:19:00
А у нас на Лаврищева все было на уровне: утром по квартирам прошлись газовики и проверили, перекрыты ли газовые краны, а после обеда при них же мы зажигали плиты.

Іван 2011-09-04 / 07:10:00
Мені цікаво в с.Циганівці та в мкр.Горяни газ є ,а в 555 нема

Юрій 2011-09-03 / 22:38:00
Самі не дай Бог не включайте, бо вони потім випишуть вам 1000 грн. штрафу за самовільне включення!

Власта 2011-09-03 / 21:36:00
Ні газовиків,ні газу...коли прийдуть?Може вже й не чекати-читаю тут,що декому без попередження включили,але страшно самій відкривати газовий вентиль вдома!!!

Екатерина Мельник 2011-09-03 / 20:52:00
до сих пор??? Может завтра? Позвоните на гарячую линию. Хотя, газовщиков у нас тоже так и не было...

Z 2011-09-03 / 19:19:00
Ни газа ни газовиков....ждем

влда 2011-09-03 / 17:41:00
вам повезло
у нас ни газа ни газовщиков
дурилки картонные

Екатерина Мельник 2011-09-03 / 17:32:00
Я дома весь день. Пока ни один газовик не постучал в дверь. Газ обнаружила примерно в 1 час дня.

Алекс 2011-09-03 / 17:30:00
Согласен с Катей.Все уж извелись,день похерили,ждали газовых придурков.Решил зажечь-горит.Вот потеха была бы:прихожу-дома нет-руины кругом.

О.Д 2011-09-03 / 17:30:00
Якщо з п'ятниці до обіду суботи газовики відновили газ лише в 150-ти з 506 ужгородських багатоповерхівок, то як вони до кінця неділі встигнуть підключити решту 356 і приватний сектор, як обіцяли?

123 2011-09-03 / 17:28:00
У сусідніх будинках газ включали під сирену і попередження із мегафону, а у нас мовчки дали газ, а потім по квартирах пройшовся газовик і попросив перевірити, чи газ вже є. Вул 8 березня.

влад 2011-09-03 / 16:57:00
спасибо.
от этих можно все ждать

Екатерина Мельник 2011-09-03 / 16:54:00
Влад, проверьте газ. Возможно и у вас так же подключили тихо. Мы живем на Достоевского. Я случайно обнаружила, что газ уже есть. Никто ничего не проверял.

влад 2011-09-03 / 16:53:00
повесили объявление 2-3 быть дома.
Мы придурки просидели два дня дома а этого г ... - закарпатгаза все нет.
Дурилки картонные

Екатерина Мельник 2011-09-03 / 16:44:00
Вот интересно, газ подключили, как воду. Т.е. никто с проверкой по домам не ходил. Да оповещение было на хорошем уровне: смс, звонки на стационарные телефоны, объявления, машины. И тем не менее, это газ и он взрывоопасен. Очень надеюсь, и наверное, не только я, что все пройдет хорошо и неприятностей не произойдет...

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

20:37
У Тереблі на Тячівщині внаслідок зіткнення з VW Golf загинула 71-річна пасажирка мотоцикла
11:50
/ 1
У Бедевлі на Тячівщині згоріла коптильня з 30 кілограмами м'яса
11:35
У Чехії пасажирський потяг RegioJet, що їхав в Україну, зіткнувся з вантажним: четверо людей загинуло, багато травмованих
11:00
/ 1
Дівчинка на самокаті, яку в Нижній Апші на Тячівщині збило авто, жива, її життю нічого не загрожує (ОФІЦІЙНО)
22:48
/ 7
ВІДЕОФАКТ. У Нижній Апші на Тячівщині авто травмувало дитину на самокаті
11:10
Троє людей, серед яких дитина, отримали опіки під час пожежі у Виноградові
11:02
У Мукачеві пожежні врятували будинок і допомогли господарю
14:10
Їдучи з Тур'я Пасіки в Перечин, Kia врізалася в дерево на узбіччі – травмувалися вагітна водійка та її малолітня донька
11:09
У неділю на Рахівщині дві групи туристів потребували допомоги гірських рятувальників
11:23
Через травми, отримані в зіткненні з мікроавтобусом, 49-річного мотоцикліста з Квасів на Рахівщині транспортували до лікарні в Тячеві
06:33
/ 18
Війна близько: російські ракети залетіли на Закарпаття
11:38
/ 6
У двох дівчаток з числа 16 дітей, що травмувалися на мотузковому парку в Ужгороді, діагностовано переломи ніг
11:14
На пожежі в Хусті виявили непритомну жінку
20:00
/ 3
В Боздоському парку Ужгорода обірвався трос мотузкового парку, травмувалося 16 дітей
13:40
/ 1
У Виноградові зранку загорілося припарковане Renault Thalia
11:39
/ 1
На Донеччині поліг Сергій Пойда з Міжгір'я
11:05
У Хусті зіткнулися вантажівка Renault Master та легковик Lada Samara, водія легковика деблоковували
14:43
/ 2
В Ужгороді 68-річний мотоцикліст важко травмувався, врізавшись у вантажівку, яка не пропустила його на колі
11:05
У вечері понеділка в Мукачеві гасили загорання у двох будівлях
14:24
В Ужгороді на пожежі загинула жінка (ОФІЦІЙНО)
14:03
В Ужгороді в Ужі потонув хлопець з Галоча на Ужгородщині (РОЗШИРЕНО)
13:58
У Ясіні на Рахівщині в суботу згорів будинок
12:24
У Водиці на Рахівщині в пожежі загинув господар будинку
11:54
В Ужгороді біля підвісного моста втопився підліток
11:10
/ 1
У суботу рятувальникам довелося знімати котів з дахів у Сваляві і Тячеві
» Всі новини