З Новим роком!

Закарпаття онлайн щиро вітає всіх своїх читачів, усіх закарпатців і українців загалом із Новим 2011-им роком!

З Новим роком!

Нехай 2011-ий стане роком здійснення усіх наших добрих і щирих мрій та побажань, які не встигли або не змогли здійснитися в році, що минув.

Щастя вам, здоров'я, удачі і справді святкового настрою.

01 січня 2011р.

Теги: Новий рік, МНС, Балога

Коментарі

2011-01-05 / 10:58:00
Вовком хай завиють москалi,
Русини заверещать як свині!
Свято нині на моїй землi-
Різдво іде по Україні!

Андрій 2011-01-05 / 10:52:00
Гарних свят онлайн!

Муці 2011-01-03 / 09:16:00
Нічого шарахатися,інші теж мають свято.

KK 2011-01-03 / 05:54:00
Але ще маєти друзів! Бажаю всім здоровля і багато добрих друзів!

Віктор 2011-01-03 / 01:34:00
Кому рук, кому рок, а кому рік! А мені перші два дні нового року зіпсували. Першого числа з друзями погуляли у центрі біля ялинки де купа циган догулювала новий рік і якась дітвора постійно кидала пітарди. Потім вирішив поїхати додому. А тут на корятовича жодного хвальоного регіоналами і погореловим автобуса по 2 грн не було:) Сів у таксі і розговорившись запитав скільки буде до миная? каже 35 грн.:) (потрійний тариф). Я його послав і одразу вийшов. Йду пішки. Слизько. Нехто не посипає доріжки ні піском ні сіллю. На другий день захотілось хліба. А його ніде немає:) Потім махнув на те все і вирішив поїхати у міжгіря до родичів. Прийшов на вокзал. А сьогодні нічого туди не їде:) Повернувся до дому. Втомлений холодний і голодний. Вибачте за помилки. От таке у нас свято. Свято для кого? Не потрібен мені такий нови рік! Одні незручності...

2011-01-02 / 22:47:00
Мене привітали, ділюся й з вами!

Най сись Новый щедрый гід
(Сиві - труска а вадь кіт),
Прийде д вам такый богатый,
Гі нардепывські зарплаты!

Най принесе вам вже ныні
Щастя й злагоду в родині,
Вшиткого, що сьте просили,
А до того – доста силы!

Вбисьте много написали,
А потому й друковали,
Вбы ся мудрість умножала,
Добрых людий поучала!

Вбы вам весело жилося,
Вбы лиш ліпшоє збылося,
Що боліло – най ся гойит,
Що воліли – най ся вдвойит!

Вбисьте нигда не хворіли,
І в здоровлю довго жили –
Років стовку, вадь і білше,
Так як типирь - і не гірше!

Вбы вас гроші не минали,
Вбисьте їх побілше мали:
«Долар» – в жебі, «Євро» - в банку,
Та щи й Гривню – ходь на склянку!

Вбы в дворі стояв «Феррарі»,
А щи й «Лексус» - так, до пары,
В хыжи – з мармуру камін,
Та басейн, ажбы й йидин.

Ну, а в ванні – щи й Джакузі,
Паленка най булькат в пузі,
І то вшитко – в вашу хату,
На здоровля хосновати!

Дай вам боже вшитко вгоже,
А не файне – не дай боже!
Щастя вбы не лізло боком,
Єдным словом – з Новым роком!




Наш 2011-01-02 / 19:11:00
Хлопi, не рушайте автора, я вас про`сю.

Написав, шо думав i цiлком файно.

Моя баба пак знала казати, же раз у

ро`цi i мотика стрiлять!

Русин 2011-01-02 / 18:50:00
Я тоже вiнчую ушитькiм "закарпатцям"=розумiй=

подкарпатцям i украинцям серенчливий Новий

рук.

НОВИНИ: Соціо

15:28
У Міжгір’ї відкрили Алею Слави Героїв-Захисників
20:39
/ 4
Холмківська громада провела в останню дорогу Героя Михайла Койду з Розівки
16:45
/ 2
"Казанова" з Рівненського ТЦК Ярмошевич повернувся з фронту і формує нову бригаду в Ужгороді – ТСН
14:28
/ 3
ФОТОФАКТ. Закарпатський ОТЦК показав, як проходять базову підготовку усі мобілізовані до лав ЗСУ
01:52
/ 2
Від системи "Шлях" через неповернення водіїв відключили 2-х перевізників з Закарпаття
00:51
У Ракові на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Олександром Кострицею
23:20
У Тур'я Пасіці Ужгородського району провели в останню дорогу 24-річного Героя Олексія Тирпака
19:14
/ 1
Угорський інститут з Берегова отримав дозвіл розробляти 3 родовища з термальною водою на Берегівщині
18:10
/ 2
У Великому Березному попрощаються з Мирославом Майдичем, який загинув ще в лютому
16:53
/ 9
Ромжа, Галич і церква в Ужку: розроблено герб правлячого єпископа МГКЄ Теодора Мацапули
22:28
/ 1
У Мукачеві попрощалися з полеглим Героєм Василем Улинцем
21:51
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Юрієм Кучериком
19:32
Після втручання БЕБ Ужгородська міськрада скасувала тендер з ремонту ліфта на 2,2 млн грн
14:43
Закарпатцю присудили сплатити "Закарпатгазу" 188 тис.грн через "підкручений" лічильник
13:41
"Укрзалізниця" скасовує пересадковий потяг Ужгород-Чернівці
23:56
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим захисником Романом Гапаком
20:50
У січні-березні поточного року на Закарпатті здали житла в експлуатацію на 30% більше, ніж торік
20:35
/ 2
Африканець намагався незаконно потрапити в Україну зі Словаччини "щоби полікуватися"
11:23
На війні з росією поліг Федір Янчик з Берегова
11:03
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні Юрієм Кучериком
18:51
/ 13
Гранатометник "Вуйко"
16:25
/ 15
Новий радник мера Ужгорода Ковальський задекларував з дружиною 13 млн грн готівки
15:21
Інформація про, начебто, мінування берегів Тиси є ворожою ІПСО – ДПСУ
11:56
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Василем Улинцем
11:31
/ 1
В Ужгороді 4 червня попрощаються з полеглим Героєм – 22-річним Романом Гапаком
» Всі новини