Найвпливовішим закарпатцем визнано Віктора Балогу

Карпатське інформаційне агентство протягом грудня 2010 року провело експертне опитування з метою визначення громадських лідерів Закарпаття.

Найвпливовішим закарпатцем визнано Віктора Балогу

Карпатське інформаційне агентство протягом грудня 2010 року провело експертне опитування з метою визначення громадських лідерів Закарпаття. Експертами було відібрано представників різноманітних сфер життєдіяльності суспільства, які у свою чергу виставили бали в розроблених експертних анкетах.

За основу було взято експертне опитування КІА 2009 року, соціологічне інтервю та дані контент-аналізу зібрані Карпатським центром полінгових досліджень.

Найвпливовішим чоловіком року 2010 на Закарпатті за сумою балів – Віктор БАЛОГА (міністр МНС України).

Найвпливовішою жінкою року 2010 в Закарпатті за сумою балів стала Алла ХАЯТОВА (журналіст)

***

Найвпливовіші люди Закарпаття – 2010 (загальний рейтинг)

П.І.Б. Експертна оцінка (в балах)

1. ВІКТОР БАЛОГА - 103
2. ІВАН БАЛОГА - 102
3. МІЛАН ШАШІК - 60
4. ОЛЕКСАНДР ЛЕДИДА – 53,5
5. ПАВЛО ЧУЧКА - 53
6. ІШТВАН ГАЙДОШ - 51
7. ВАСИЛЬ ПЕТЬОВКА - 47
8. ВІКТОР ПОГОРЄЛОВ – 44,5
9. СЕРГІЙ РАТУШНЯК - 44
10. ВОЛОДИМИР СМОЛАНКА - 40


До рейтингу відомих особистостей також увійшли:

Михайло КІЧКОВСЬКИЙ
Олександр КЕМЕНЯШ
Андрій СЕРБАЙЛО
Золтан ЛЕНД'ЄЛ

Ужгород.нет

19 грудня 2010р.

Теги: опитування, лідер, найвпливовіший

Коментарі

свалява 2012-07-19 / 17:12:19
рейтинг-гроші.Чим більше їх тим більший рейтинг.Всім відомо хто є хто (Найвпливовіші люди Закарпаття – 2010).Вибори покажуть даний рейтинг.

Критик 2010-12-21 / 15:10:00
Мдя, Хаятова — то смішно... Взяти б Мирославу Каламуняк. Вона більш впливова. І ще, цікаво, хто входить до складу експертів... Мабуть, такі ж невідомі люди, як і лідерка впливу)

2010-12-21 / 09:08:00
чому тільки депутати?
А де зникли лікарі, вчителі, банкіри, та ж сама Бадида (впливає на життя кожного в місті :( ), жінки-підприємці (що в час кризи тягнуть на собі бізнес, дають робочі місця і кормлять не одну сім*ю області), де Пентик Анастасія і т.д.?
Їх не має, бо рейтингувангня як такого не було. Це чергова вигадка пседо-"соціолога" Шандора.

Лудат 2010-12-20 / 22:14:00
Коли найвпливовішими ставали жінки-депутати, то хоч ясно було, що вони впливові у тому чи іншому регіоні, в якому народилися чи працюють. Але тут впливовою назвали жінку, яку як журналіста в області знають далеко не всі. Кілька передач на культурницьку тематику і кілька заміток про нового шефа... Хіба це впливовість?

2010-12-20 / 21:58:00

Надалі видалятимуться всі коментарі, в яких йтиметься не про суть, а про особу автора. Адмін

Мда 2010-12-20 / 16:56:00
Короче, Шандор сделал Алле на праздник, "ведмежу послугу"....ціль цього не зрозуміла.....

Селянин 2010-12-20 / 16:19:00
Взяли б жінку хоча б з французького "Моulin Rouge", то впевнений, кожна із них би вплинула, навіть літніх "мужиків".
Але Алла, щоб вона на когось вплинула? Тут молодим чоловікам не допоможеш!

Не смішіть 2010-12-20 / 13:00:00
Найвпливовішою жінкою року 2010 в Закарпатті за сумою балів стала Алла ХАЯТОВА (журналіст) ?????????

Смішно!!!!

Циркачі! Не позортесь!

*** 2010-12-20 / 12:20:00
Погоджуюся з попередніми коментаторами. При всій повазі до Алли, який такий вплив вона має в області. Та бодай жінок-депутатів облради взяти. Всі вони впливовіші бодай тому, що є депутатами. До того ж за багатьма з них стоять чималі підприємства. Щось Шандор дивне вчудив.

Ги 2010-12-20 / 10:57:00
А чому нема списку жінок яких Алла "обогнала"?)))))

III 2010-12-20 / 10:52:00
А на что Алла " впливаэ"?????

Rezus 2010-12-20 / 09:48:00
Котрий рік поспіль цей "рейтинг" викликає лише іронічну посмішку! Чомусь в цьому році не видко в лідерах ще й Павла Балогу?

ember 2010-12-20 / 09:37:00
Lichno na menja ni Baloga, ni Khajatova nikakovo vlijanija ne imejut. A to shto Allochka
samaja vlijateljnaja zhenshchina? Khyba shcho mae plyv na svoho cholovika, a na suspiljstvo nijakoho. Uvazhajemye "experty" pitj menjshe nado!

голий 2010-12-20 / 08:56:00
мда. якщо алла найвпливовіша жінка закарпаття то я іспанський льотчик

НОВИНИ: Соціо

13:44
В Ужгороді талановитих школярів відзначили грошовими преміями
11:23
/ 3
На війні з росією поліг кавалер двох орденів "За мужність", 21-річний Роман Гапак з Ужгорода
23:40
Спостерігати вагітність безоплатно можна у 23 медзакладах Закарпаття – НСЗУ
19:44
В парках Ужгорода відновили роботу частини атракціонів, зупинених після НП в мотузковому парку
18:54
/ 1
На війні полягли Олександр Костриця з Ракова і Олексій Тирпак з Тур'я Пасіки Тур'є-Реметівської громади
15:54
У Великому Раківці Білківської громади провели в останню дорогу Володимира Поповича
01:26
/ 2
У Руській Мокрій Усть-Чорнянської громади попрощалися з Генадієм Лісовенком, який вважався зниклим безвісти з вересня 2022 року
00:14
Оприлюднено графік літніх канікул в усіх школах Ужгорода
00:10
"Укрзалізниця" призначила на 1-2 червня "гірський шатл" зі Львова до Рахова
21:54
В Ужгороді проходить Всеукраїнський з’їзд серцево-судинних хірургів
21:22
/ 1
На Запоріжжі поліг Едуард Федор з Перечина
20:40
На румунський берег Тиси навпроти Великого Бичкова винесло 10-го з початку травня потопельника
19:45
/ 2
У п'ятницю на КПП "Ужгород – Вишнє Нємецьке" запрацює модернізований пасажирський напрямок
18:13
/ 5
В Ужгороді повертатимуть громаді стоянку для літаків в аеропорту, передану в приватну власність
14:36
/ 1
Цьогоріч на Закарпатті влаштувалися на роботу 5 італійців, 5 румунів і 3 британці
11:29
Ляльковий театр та безкоштовна солодка вата: у "Світі Велетнів" відзначать День захисту дітей
10:58
/ 1
У Великому Раковці Білківської громади попрощаються з полеглим на війні з росією Володимиром Поповичем
21:10
/ 4
Закарпатська обласна станція переливання крові повідомила про "велику потребу в крові всіх груп Rh- для ЗСУ"
19:52
/ 1
На Донеччині поліг Юрій Бойчак з Розтоків Богданської громади
17:45
/ 1
На Харківщині поліг Андрій Малицький з Невицького Оноківської громади
16:01
У вівторок у Сасівці Неліпинської громади, що на Мукачівщині, прощатимуться з Віталієм Хомою
15:56
У Мукачеві відновлюють роботу роботу комунальні термальні басейни
20:31