В Ужгороді біля торгово-розважального центру Leon підірвали Lexus його власника (ВІДЕО)

Трохи менше години тому біля відомого ужгородського торгово-розважального центру Leon (вул. Льва Толстого, навпроти Закарпатського облмуздрамтеатру), на останньому, верхньому поверсі якого знаходиться одна з найпрестижніших ужгородських дискотек "Панорама", підірвали авто.

В Ужгороді біля торгово-розважального центру Leon підірвали Lexus його власника (ВІДЕО)

Як стверджують очевидці, що знаходились неподалік місця події, потужним вибухом пошкоджено седан бізнес-класу Lexus GS власника закладу Олександра Клопотаря. Вибухом також вибито шибки у вікнах прилеглих будівель. Жертв немає.

На місці події працює слідчо-оперативна група.

За інформацією Закарпаття онлайн, підставою проблеми можуть бути "бізнесові" "розборки", пов'язані з боргуванням великої суми грошей. Як повідомили в міліції, вибуховий пристрій знаходився під  самою автівкою власника.

30 вересня 2010р.

Теги: Lion, вибух, Lexus

Коментарі

ember 2010-10-04 / 22:07:00
Dva zamechanija:
1. Pochemu sledovateli raboptajut bez perchatki?
2. Kroe Svobody mozhno bylo dolgo videtj i vyvesku: Zina 00-24. Khoroshie kadry dlja Zsoltányi!

Я 2010-10-01 / 20:21:00
Все це дуже дивно, схоже на піартехнологію. Та й оператор тут з “Нового Закарпаття” від Ратушняка. Якось швидко відреагували...

Льоня 2010-10-01 / 10:11:00
сам заткнись

Льоне 2010-10-01 / 10:10:00
заткнись

льоня 2010-10-01 / 10:09:00
Клопотар - друг Балоги, так что за этим стоит Балога 100%. А иначе зачем Балога встречался с Клопотарьом несколько дней назад в Дасторе???

милиция 2010-10-01 / 10:07:00
Сам же хозяин и подорвал

Версія від Кнута 2010-10-01 / 09:21:00
Підрив автомобіля відбувся малим зарядом, тобіш це був фарс. За короткий час це вже другий підрив бізнесменів в Ужгороді.
За цим стоіть Ратушняк.
Ціль - ввести в Ужгороді продаж сім-карт по паспортам.
Для чого це потрібно? Зареєстровані сім-карти ( а отже й телефонні номери ужгородців) необхідні Ратушнякови для проведення виборчої компанії. По телефону можна пригрозити виборцю, можна підкупити його шляхом поповнення рахунку, можна СМС просто його агітувати.
Після підриву житла одного із бізнесменів цю брудну технологію Рата вже розпочав, але не реалізував до кінця. Підрив "Лексуса"- останній довод голого короля!

читач 2010-10-01 / 09:19:00
Вперше чую про такого Олександра Клопотаря. Хто він і звідки взявся?
А кадр із газетою "СВОБОДА" на землі - супер!

István 2010-10-01 / 09:15:00
Та газета "Свобода" на видео - тонкий намёк??

Lexus 2010-10-01 / 00:43:00
Ратушняк никак не успокоится...

Рома 2010-10-01 / 00:22:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Молодцы 2010-10-01 / 00:20:00
Хорошее видео

випадковий свідок 2010-09-30 / 22:27:00
2Кнут: ну вибух не те шоб аже дуже сильний, але шибки повибило,

мене не зачепило і не могло;), бо я проїжжав вже після вибуху (в час вибуху приблизно повернув з кільця на толстого на світлофор) і зрулив потім направо за фокстрот і порушуючи (опля) вимоги знаку в*їзд заборонено залишив машину біля ліка

Сявa 2010-09-30 / 22:22:00
Кому як а для мене це подія.Не кожен день підірваний Лексус побачиш.Мені сказали і я пішов подивитись.Цікаво так,міліція кругом(зате по самому місту їх як вітром здуло).І головне народ так тішиться ніби всім зарплату підняли.Я не виняток.

випадковому свідку - Кнут 2010-09-30 / 22:12:00
А що, такої великої сили був вибух? Вас незачепило?

випадковий свідок 2010-09-30 / 22:08:00
до Кнут: я сам мало не вср**ався... а шо вже про козаків говорить...

Кнут 2010-09-30 / 21:51:00
Во, що робиться в бандитському Ратограді!
А куди козаки дивляться? Попіарилися й по хатам?

випадковий свідок 2010-09-30 / 21:44:00
це не джип... це легкавушка тіпа сідан

. 2010-09-30 / 21:40:00

Олег то Lexus GS, це едан а не Джип!


Виправили. Дякуємо. Адмін

бодя 2010-09-30 / 21:38:00
яка влада такі і реалії

НОВИНИ: Кримінал

16:14
Рецидивіста з Луганщини, який у Довгому через ревнощі п'яним зарізав співмешканку, взяли під варту без застави
23:29
На Берегівщині 7 "ухилянтів" з човнами, пошкодивши загородження, намагалися форсувати Тису в напрямку Угорщини
22:27
На Закарпатті двох шахраїв з Дніпра затримали на спробі заволодіти рекреаційними землями в Ясіні на Рахівщині
17:40
За "п'яне" вбивство співмешканки чоловіка з Кривої на Тячівщині засудили до 10 років ув’язнення
02:11
Розслідування загибелі військових 128-ї бригади на Запоріжжі триває за фактами держзради і недбалого ставлення до військової служби
23:20
/ 1
У Києві затримали організатора викритого ще в лютому "рецидивістського" ОЗУ з переправки "ухилянтів" в Румунію
22:22
Двоє байкерів з Чехії, подорожуючи Румунією, "заблукали" на закарпатську Рахівщину
19:43
/ 1
В Ужгороді психічнохворий чоловік повідомив про "замінування" банку
15:16
/ 1
На Закарпатті четверо "ухилянтів" з двома дитячими надувними колами планували перепливти Тису в Румунію
18:48
Жителя Дийди на Берегівщині повторно затримали на спробі переправлення "ухилянтів" через кордон
17:57
У 32-річного мешканця Довгого вилучили канабісу на 750 тис. грн і саджанці марихуани
16:11
/ 12
Переправник, який за хабар домовлявся з прикордонником про "вікно" для "ухилянтів" і дезертира, є інспектором нацпарку
14:58
На Закарпатті двоє переправників "ухилянтів" намагалися за $6 000 "домовитись" з прикордонником
11:12
У Сваляві чоловіка затримали на продажі гранати та набоїв до автомата
19:07
/ 1
У Львові закарпатцеві за переправлення "ухилянта" присудили 5 років тюрми замість 2-х "іспитових" від Тячівського суду
17:18
В українців, затриманих в Румунії за напад на українського прикордонника, був при собі відібраний в нього пістолет
14:33
Справу раніше судимої уродженки Рівненщини, яка за $25 тис. продала в Мукачеві 2,5 кг ртуті, передали до суду
13:30
На Рахівщині діти в лісі знайшли пораненого чоловіка, якого підстрелив односелець
17:23
23-річна закарпатка, представляючись представником служби безпеки банку, ошукала щонайменше трьох потерпілих
16:12
Справу по керівництву Карпатського біосферного заповідника, яке завдало збитків бюджету на 6,2 млн грн, направлено до суду
15:53
/ 2
Поліція знайшла водія, який в Ужгороді збив велосипедиста і втік
22:36
/ 12
У Румунії затримали двох українців, які на Закарпатті напали на прикордонника, відібрали пістолет і втекли через кордон
13:58
На Тячівщині зранку затримали авто осіб, що переправляли сигарети до Румунії безпілотником