На Закарпатті "накрили" ОЗУ, що облаштувало плантацію нарковмісних конопель (ФОТО)

На Закарпатті СБУ та Департамент стратегічних розлідувань Національної поліції затримали організоване злочинне угруповання, яке вирощувало коноплі та продавало марихуану.

На Закарпатті "накрили" ОЗУ, що облаштувало плантацію нарковмісних конопель (ФОТО)

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомляє блогер Віталій Глагола.

Встановлено, що з початку року закарпатські «ескобари» неодноразово телефонували на номери інтернет-магазинів, отримували консультацію щодо сортів та видів насіння конопель та купували, аби висіяти на Закарпатті.

Доставка замовлень здійснювалася через поштовий сервіс «Нова пошта» на власні прізвища з номерів своїх мобільних. 

Правоохоронцями затримано групу із 6 осіб, а також 30 кілограмів "товару".

Завтра, у четвер, 12 жовтня, в Ужгородському міськрайонному суді будуть обирати запобіжний захід вказаним наркоторговцям.

11 жовтня 2023р.

Теги: наркотик, плантація, коноплі, марихуана

Коментарі

Нарколог 2023-10-14 / 02:25:58
Вже не перший раз ловлять того в коричневій кофті, і постійно малий виходить) значить добре заносять… і тепер вийде))

Нарколог 2023-10-14 / 02:19:21
Мдаа)) смішно

Пенсіонер 2023-10-12 / 19:59:33
Якщо не мають чим зайнятися закарпатські менти і прокурори відправляйте їх в Херсон та Миколаїв злочини, вчинені орками розслідувати.

111 2023-10-12 / 16:17:51
Той придурок прокурор, котрий поліз туда фоткалися для піару має бути допитаний у цій справі як свідок разом з СБУшником і мають ходити в суд свідчити як свідки.

До ДСР 2023-10-12 / 16:02:42
Уср(ДСР) області це зборище бандюків та вимагачів області! Назвіть хоч одну справу за рік, яку ви розкрили від початку до кінця, не вкрали її від участкових, та не збрили з підозрюваних гроші!?

ДСР 2023-10-12 / 15:22:03
Після того як було розкрито цей стратегічний злочин нарко-картель, прибігли прокурор з СБУшником фоткалися як на полюванні біля здобичі. Виганяти їх було якось незручно. Зробили селфі записали собі у показник і мають зараз статистику на пів року вперед.

Віктор 2023-10-12 / 14:38:56
Раніше такі мега злочини розкривали дільничні інспектори, зараз аж три правоохоронні органи ще і прокурора притягнули із собою не зрозуміло для чого. Добре, що авіацію не застосовували.

Олександр 2023-10-12 / 13:26:16
Пішли би всі на три букви! Коноплю садили всюди і без обмежень, із ноього робили полотно. При радянщині мак і коноплю заборонили.Бо то наркотик. Міліарди красти безнаказанно не наркотик і нікого не судять.Ще раз розумаки ідіть на три букви! Корупція розриває країну а ви знову дрібнякуєте точно як при радянщини.Ви хворрі на розум! Диванніні критики, як думаєте із чого живе влада? Слава Україні!

злий 2023-10-12 / 01:09:13
Всім радєтєлям за коноплю: дітям своїм її дайте

:)) 2023-10-12 / 00:14:11
СБУ, менти, прокуратура, аж три служби накинулися на цей нарко-картель із чотирьох жебраків. Страшне ОЗУ, як показник ділити будуть? Позорища кончені.

Фраїр 2023-10-11 / 23:47:04

Який жахливий жах!!!
Коноплі ростили!
Засудити всіх до страти! Полюбе кокаїн виготовляють з цих конопель і дітям біля школи продають у шпріцах щоб ті потім сєраратістами ставали, або дєпутатами як отой ківа дєпутат!
Слава нашому славетому Сбу шо розкрила цей наркокортєль!
Врятували нашу країну та європу від конопляної залежності!
П.с. я нічого не вживаю...і не курю!

капець 2023-10-11 / 23:44:13
Жоно, а ти там що робиш в тому ОЗУ? У тебе свої діти є? Чужих не шкода?

Ого 2023-10-11 / 23:20:24
Бачу співпраця УСР області і ГУНП Закарпаття на вищому рівні, навіть їх не вписали в реалізацію.))))

УЖГОРОД 2023-10-11 / 22:23:00
Блюк продає порошок для мажорів і дітвори, ділиться на верху в столиці, от і не видять

І сміх, і гріх 2023-10-11 / 21:32:50
Зараз із цих ковдошів УЗУ зліплять для статистики, а де Блюк продає десятками кілограм не бачать і банду Чубірки не помітили. Херої.

НОВИНИ: Кримінал

20:54
/ 1
Жителя Жденієва на Мукачівщині затримали на організації переправлення "ухилянтів" до Словаччини за $7 тис.
11:20
Депутату Нересницької сільради на Тячівщині повідомили про підозру в шахрайстві із землею вартістю понад 1,1 млн грн
18:57
Ужгородом розгулював чоловік з гранатою
17:47
На Закарпатті жінка вбила співмешканця стільцем, бо не хотіла займатися сексом
11:21
В Ужгороді вночі спалили Mercedes, вогонь пошкодив і припаркований поруч Buick
21:22
/ 2
На Рахівщині затримали 3-х закарпатців-"ухилянтів" та їх переправника з "фішкарями" на мотоциклі з Богдана
20:12
/ 1
В Ужгороді в 10 разів п'яніший за норму водій спричинив ДТП
18:09
Водій мікроавтобуса з Мукачева, що на смерть збив пасажира в Сваляві, уник покарання
16:21
/ 8
На Закарпатті ліквідували масштабну мережу шахрайських кол-центрів, через яку виманили в 17 іноземців майже $1 мільйон
15:50
/ 4
На Закарпатті прикордонник уник покарання за переправлення "ухилянтів", бо взяв гроші лиш "на солярку" і має позитивну характеристику
11:15
На Рахівщині затримали чоловіка з Тячівщини, який пострілом в голову з саморобного пістолета вбив свого двоюрідного брата
18:00
/ 1
В Ужгороді заблокували канал розповсюдження пропагандистської літератури в церковних лавках УПЦ МП
16:55
/ 1
На Ужгородщині затримали адвоката, який за хабарі влаштовував умовно засудженим неявку до органів пробації
15:50
У Чинадійові п'яний уродженець Чернівеччини штрикнув ножем свою закарпатську співмешканку
16:38
/ 1
На Берегівщині викрили інтернет-агітатора: виправдовував збройну агресію рф проти України
22:03
/ 7
В центрі Ужгорода пʼянезний і матюкливий протоієрей УПЦ МП влетів на авто в будинок
21:31
У Чопі під час пиятики 36-річний син господині вбив її 49-річного гостя
18:03
У Оноківцях грабіжник приснув з газового балончика в обличчя односельців, зайшов до будинку та обікрав
16:14
Рецидивіста з Луганщини, який у Довгому через ревнощі п'яним зарізав співмешканку, взяли під варту без застави
23:29
На Берегівщині 7 "ухилянтів" з човнами, пошкодивши загородження, намагалися форсувати Тису в напрямку Угорщини
22:27
На Закарпатті двох шахраїв з Дніпра затримали на спробі заволодіти рекреаційними землями в Ясіні на Рахівщині
17:40
За "п'яне" вбивство співмешканки чоловіка з Кривої на Тячівщині засудили до 10 років ув’язнення
02:11
Розслідування загибелі військових 128-ї бригади на Запоріжжі триває за фактами держзради і недбалого ставлення до військової служби