Понад 6 тисяч книг російською мовою вже вилучено в обласній бібліотеці в Ужгороді, процес триває (ВІДЕО)

Із червня книги російською мовою вилучають із Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Потушняка.

Понад 6 тисяч книг російською мовою вже вилучено в обласній бібліотеці в Ужгороді, процес триває (ВІДЕО)

Вони становлять майже половину від загального фонду закладу.

Нині бібліотекарі щодня опрацьовують та визначають видання, які залишаться на зберіганні.

07 вересня 2022р.

Теги: книги, бібліотека

Коментарі

Таня 2022-09-08 / 17:42:58
Де ви бачите, що книги палять? Їх складать у книгосховище, а їх місце - наповнюватимуть українськомовною літературою. Схоже, комусь іншому треба йти лікуватися - тосу, хто бачить і чує те, що хоче бачити й чути, і толерує російсько-малороське

Патріот 2022-09-08 / 16:38:54
Йди лікуйся сорри,по твоему палити книги це нормально? Це дно...Нічим добрим в історії таке варварство не закінчувалося.

до нижнього "сорри" 2022-09-08 / 15:00:59
сам їдь, до твоїх любимих руських... Я за свої шістдесят з гаком далі Львова ще не їздив, але всю Європу обійшов. А на майбутнє порада тобі .
йди лікуй голову, поки ще не пізно...

сорри 2022-09-08 / 14:20:19


до "немає слів..."

Їдь в росію, там того досить. І заодно пообурюйся, що там закрили єдину в маскві українську бібліотеку. Можеш навіть вийти з цього приводу з плакатом на красную площадь. І побачиш, чим це все для тебе закінчиться. Соромно йому, бачите. А за вбивства, ґвалтування, мародерство мордорців в Україні не соромно? Вибл*ядок мокшанський ((


сорри 2022-09-08 / 12:53:53
"Патріоту"
Які ж ви ниці та гидотні, кремляді! :( Тобто, це не путлер, московія і москалі пробили дно, а українці, які через цю криваву кремлівську бійню хочуть нарешті реалізувати гасло одного з поетів "розстріляного Відродження" Хвильового "Геть від Москви!" і позбутися багатовікового і нищівного колоніяльного рабства?
Щезніть з України разом з Мордором і мордорцями!

Патріот 2022-09-08 / 11:22:54
Це вже пробиваем дно......

немає слів... 2022-09-08 / 06:31:59
Середньовічний рівень боротися з книжками, бо "неправильною" мовою написані. Соромно за таких краян...

Гітлер 2022-09-08 / 00:34:47
У 1936 в нацистській Німеччині теж боролися з книгами. Натовп радісно плескав у долоні. Чим усе закінчилось всім відомо. Боротися з книгами на іноземній мові це дикість, вилучайте промосковських авторів а не російськомовну літературу.

Смоли дэмократии 2022-09-07 / 22:22:39
К вам на сайт я залетел-на бутылочку присел.Мозгов нету у меня-настоящая РУСНЯ!

Історику 2022-09-07 / 21:21:50
Тебе щось заставляли?

Смоли дэмократии 2022-09-07 / 20:36:25


Я идиот, беспринципная тварь и кремлёвская шавка. Прости меня, народ Украины!


Історик 2022-09-07 / 20:01:33
Застав дурня...

правді 2022-09-07 / 15:53:30
Одне другому не заважає. Це паралельні процеси

правда 2022-09-07 / 15:31:09
ви колаборантів вилучіть з Ужгорода, а не книжки.

Чим би дитя не тішилося 2022-09-07 / 14:54:42