Директором Ужгородської міської багатопрофільної лікарні призначено Олега Голуба

Відповідне рішення ухвалено сьогодні на позачерговій сесії Ужгородської міської ради.

Директором Ужгородської міської багатопрофільної лікарні призначено Олега Голуба

Директором комунального некомерційного підприємства «Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня» Ужгородської міської ради призначили сьогодні на позачерговій сесії Олега Голуба, перевівши його із посади головного лікаря Ужгородської районної клінічної лікарні.

Рішення прийняли, щоб забезпечити безперебійну та стабільну роботу медичного закладу та для надання належної медичної допомоги населенню в умовах повномасштабної збройної агресії російської федерації на території України.

28 квітня 2022р.

Теги: директор, лікарня, Олег Голуб

Коментарі

вуйко 2024-02-08 / 11:39:02
це страшна людина яка бачить тільки фінанси і так ставить підпис...він виконавець волі по знищенню медицини в Закарпатті,колишній двійошшник,заїка,алкоголік-таких потрібно владі ...

Голубу в коментах нижче 2022-04-30 / 07:59:44
Хвали ня, ротику, бо тя роздеру :))))))))

Дай Боже миру 2022-04-30 / 07:40:23
Наразі саме Євген Голуб довів, що може як менеджер розвивати лікарню. І що би там не говорили, а заклад успішно діє і має чудовий штат лікарів.
На жаль, не всім лікарням пощастило з керівником. Боюсь, скоро збанкрутують обласна стоматполіклініка, Солотвинська алергологічна лікарня, Воловецька лікарня на межі виживання!!!

Вам лиш дай покоментувати 2022-04-30 / 07:34:55
Ніхто і пробувати не хоче уточнити деталі, факти, зате всі свою "експертну" думку в коменти кидають..
Який Курах, якщо це колишня Ужгородська районна лікарня перейшла у власність Ужгорода. Директор той самий!
Корупціонери вам не подобаються? Не давай хабаря - не буде корупціонерів. А то всі хочуть особливих умов і відношення за гроші чи через зв'язки.

Ярослав 2022-04-29 / 21:49:12
Компетентний і грамотний профі...!!

Марі@ 2022-04-29 / 18:42:34
Дуже добре і порядна людина. І, звичайно, фахівець з "великої букви".

Пройшов ліворуч 2022-04-28 / 23:35:05
Хороший, адекватний терапевт-фахівець,і чуйна людина! Поставте того хто вчився тепер дистанційно,- хай вас лікує!

Кирило 2022-04-28 / 23:13:41
Скільки можна призначати від корита до корита старих корупціонерів? Невже нема молодих чесних і відповідальних? І так по всіх лікарнях Ужгорода.Рука руку миє і від цього ніяк не позбудуться чогось.

!!!!!!!!!!! 2022-04-28 / 22:44:24
Дійсно хороший керівник і прекрасна Людина!!!
Успіху Вам, Олег Євгенович

Довбуш 2022-04-28 / 22:32:26
А «вічно живого» мастодонта-хабарника Черничка вже копнули під зад?

Ден 2022-04-28 / 20:16:02
Молодих гвардійців наркоманів

Свідок 2022-04-28 / 18:14:31
Порядний чоловік.

Читач 2022-04-28 / 17:15:41
Стара гвардія борозди не портить!На ній тримається медицина міста і района,а тепер і всіх переселенців.А Ковід?Як швидко забувається добре!Не хвилюйтеся,справиться!Раді за Голуба О Є .Все помагав людям!

Читач 2022-04-28 / 15:19:56
А куди діли вічного Кураха? Про цього Голуба писали, який бізнесмен на медицині. Невже в Ужгороді нема молодого чоловіка, реформатора, здравомислящого господарника, який би очолив лікарню? А ця стара гвардія доки буде у корита?

НОВИНИ: Соціо

13:44
В Ужгороді талановитих школярів відзначили грошовими преміями
11:23
/ 3
На війні з росією поліг кавалер двох орденів "За мужність", 21-річний Роман Гапак з Ужгорода
23:40
Спостерігати вагітність безоплатно можна у 23 медзакладах Закарпаття – НСЗУ
19:44
В парках Ужгорода відновили роботу частини атракціонів, зупинених після НП в мотузковому парку
18:54
/ 1
На війні полягли Олександр Костриця з Ракова і Олексій Тирпак з Тур'я Пасіки Тур'є-Реметівської громади
15:54
У Великому Раківці Білківської громади провели в останню дорогу Володимира Поповича
01:26
/ 2
У Руській Мокрій Усть-Чорнянської громади попрощалися з Генадієм Лісовенком, який вважався зниклим безвісти з вересня 2022 року
00:14
Оприлюднено графік літніх канікул в усіх школах Ужгорода
00:10
"Укрзалізниця" призначила на 1-2 червня "гірський шатл" зі Львова до Рахова
21:54
В Ужгороді проходить Всеукраїнський з’їзд серцево-судинних хірургів
21:22
/ 1
На Запоріжжі поліг Едуард Федор з Перечина
20:40
На румунський берег Тиси навпроти Великого Бичкова винесло 10-го з початку травня потопельника
19:45
/ 2
У п'ятницю на КПП "Ужгород – Вишнє Нємецьке" запрацює модернізований пасажирський напрямок
18:13
/ 5
В Ужгороді повертатимуть громаді стоянку для літаків в аеропорту, передану в приватну власність
14:36
/ 1
Цьогоріч на Закарпатті влаштувалися на роботу 5 італійців, 5 румунів і 3 британці
11:29
Ляльковий театр та безкоштовна солодка вата: у "Світі Велетнів" відзначать День захисту дітей
10:58
/ 1
У Великому Раковці Білківської громади попрощаються з полеглим на війні з росією Володимиром Поповичем
21:10
/ 4
Закарпатська обласна станція переливання крові повідомила про "велику потребу в крові всіх груп Rh- для ЗСУ"
19:52
/ 1
На Донеччині поліг Юрій Бойчак з Розтоків Богданської громади
17:45
/ 1
На Харківщині поліг Андрій Малицький з Невицького Оноківської громади
16:01
У вівторок у Сасівці Неліпинської громади, що на Мукачівщині, прощатимуться з Віталієм Хомою
15:56
У Мукачеві відновлюють роботу роботу комунальні термальні басейни
20:31