Єпископ Варсонофій оприлюднив проєкт кафедрального собору Закарпатської єпархії ПЦУ (ФОТО)

Єпископ Православної церкви України Варсонофій (Руднік) показав проєкт кафедрального собору Закарпатської єпархії. Храм буде мати вигляд хрестів.

Єпископ Варсонофій оприлюднив проєкт кафедрального собору Закарпатської єпархії ПЦУ (ФОТО)

Проєкт і дизайн виконаний одним із найкращих архітекторів України Олегом Слєпцовим, – повідомив єпископ Варсонофій у Фейсбуку.

Він додав, що декілька років тому, проєкт кафедрального собору Закарпатської єпархії ПЦУ (ще до підписання Томосу) благословив особисто Вселенський Патріарх Варфоломій.

Раніше Закарпаття онлайн уже повідомляло, що 28 вересня минулого року в Ужгороді, на вулиці Станційній заклали наріжний камінь першого на Закарпатті кафедрального собору Православної Церкви України, а у фундамент поставили капсулу з іменами засновників храму.

Заввишки храм буде 45 метрів, а його площа близько 300 квадратних метрів. Він буде побудований у вигляді хреста. Вітражі на вікнах будуть зображати українську вишиванку. На верхівці храму буде чотиристоронній хрест. А в самій будівлі буде багато унікальних елементів з православної історії.

Зверху храму-дзвінниці буде 51 "комп'ютерний" дзвін.

При соборі буде також єпархіальне управління та благодійна безкоштовна їдальня.

Єпископ Варсонофій оприлюднив проєкт кафедрального собору Закарпатської єпархії ПЦУ (ФОТО)

19 січня 2022р.

Теги: ПЦУ, Варсонофій, проєкт, храм

Коментарі

Святолюб 2022-01-27 / 21:07:12
О Господи, хто це придумав, скільки можна потворити землю цією "архітектурою". За княжого Києва церкви в 100 раз були гарнішими, ніж ось ці маяки з тамбуром. Потворство

Наталка Майстренко 2022-01-23 / 17:31:01
Вселенському Патріарху Варфоломію хоча б з поваги до його сану повідомили про будівництво на "віджатому" у громади газоні (землі зелених насаджень спеціального призначення) перед багатоквартирною забудовою?
Уже для церков не знаходиться інших земель, крім парків (Боздош, до прикладу) та зелених зон, все під гаражі депутати через АТО-шних піджаків порозтягали. На костях не соромляться танцювати(((

злий 2022-01-22 / 00:06:16
Іва, який Гундяєв? Це Православна церква України. Українська. А не гундяєвська

Мішо 2022-01-21 / 19:56:13


Коментар видалено. Адмін


Іва 2022-01-21 / 18:08:21
Я не не розумІю , чому московська церква будується на Україні , в Ужгороді ? Нам мало що вбивають на сході ? Люди ви , що не розумієте , що скоро прийдуть і на захід ? Гундяєв найбільш україноненависник , а ми йому церква будуємо ? Що це таке ?

Читач 2022-01-20 / 13:16:38


Коментар видалено. Адмін


Ісус Христос 2022-01-20 / 00:03:00
Херня

Манані 2022-01-19 / 23:52:12
Ви, краще, заопікуйтеся людьми, котрі живуть біля бізнес-центру вашого сепаратиста Сидора

Манана 2022-01-19 / 23:35:14
А про людей, которые живут в трёх метрах от этого монстра кто-то подумал? 51 колокольный звон, бл...

Перехожий 2022-01-19 / 17:33:52
Жесть. Чому архітектори проектують все таке «новаторське»? Невже нам бракує елеваторів на місці Молочарні і рядом? Чому не можна спроектувати торжественну будівлю в класичній школі, яка і через 100-200 років буде актуальна в контексті старовинного міста? Як сказав розумний чоловік: просте складно, складне просто. Можливо за цим новаторським проектом ховається банальний непрофесіоналізм?

Тарас 2022-01-19 / 17:23:23
Даруйте шановні, але на обласний кафедральний не тягне - так, високий, але за розмірами і вмісткістю пристанційна капличка.

УКРАЇНКА 2022-01-19 / 16:08:59
Жесть, без коментарів.

Петро 2022-01-19 / 13:41:53
"Ти диви, як гундяєвців понесло.." Це пане Миколо, Гундяєв підсунув проект, щоб ПЦУ якісно не виділялася на фоні УПЦ МП. Це ж не просто буде поганий собор, це буде КАТАСТРОФА!

Микола 2022-01-19 / 11:35:40
Ти диви, як гундяєвців понесло...

Петро 2022-01-19 / 10:55:31
Хочу додати, якщо "найкращі архітектори України" проектують такі культові споруди, стає чомусь сумно.

Петро 2022-01-19 / 10:52:49
Хотілося б щоб ПЦУ будувала кращі храми. не хочеться матюкатися але проект рагульський.

Ужгородка 2022-01-19 / 10:39:51
Дожили, тебе плющить? Чому не плющило, коли МП забудовувало своїми церквами чи не кожен квартал міста?

Дожили 2022-01-19 / 10:08:30
Дураки паскудять місто. Потім будуть нити, що пробки на Станційній. А те, що на місці цього фаллоса мала бути дорога напряму на проспект - забудуть.

НОВИНИ: Соціо

13:44
В Ужгороді талановитих школярів відзначили грошовими преміями
11:23
/ 3
На війні з росією поліг кавалер двох орденів "За мужність", 21-річний Роман Гапак з Ужгорода
23:40
Спостерігати вагітність безоплатно можна у 23 медзакладах Закарпаття – НСЗУ
19:44
В парках Ужгорода відновили роботу частини атракціонів, зупинених після НП в мотузковому парку
18:54
/ 1
На війні полягли Олександр Костриця з Ракова і Олексій Тирпак з Тур'я Пасіки Тур'є-Реметівської громади
15:54
У Великому Раківці Білківської громади провели в останню дорогу Володимира Поповича
01:26
/ 2
У Руській Мокрій Усть-Чорнянської громади попрощалися з Генадієм Лісовенком, який вважався зниклим безвісти з вересня 2022 року
00:14
Оприлюднено графік літніх канікул в усіх школах Ужгорода
00:10
"Укрзалізниця" призначила на 1-2 червня "гірський шатл" зі Львова до Рахова
21:54
В Ужгороді проходить Всеукраїнський з’їзд серцево-судинних хірургів
21:22
/ 1
На Запоріжжі поліг Едуард Федор з Перечина
20:40
На румунський берег Тиси навпроти Великого Бичкова винесло 10-го з початку травня потопельника
19:45
/ 2
У п'ятницю на КПП "Ужгород – Вишнє Нємецьке" запрацює модернізований пасажирський напрямок
18:13
/ 5
В Ужгороді повертатимуть громаді стоянку для літаків в аеропорту, передану в приватну власність
14:36
/ 1
Цьогоріч на Закарпатті влаштувалися на роботу 5 італійців, 5 румунів і 3 британці
11:29
Ляльковий театр та безкоштовна солодка вата: у "Світі Велетнів" відзначать День захисту дітей
10:58
/ 1
У Великому Раковці Білківської громади попрощаються з полеглим на війні з росією Володимиром Поповичем
21:10
/ 4
Закарпатська обласна станція переливання крові повідомила про "велику потребу в крові всіх груп Rh- для ЗСУ"
19:52
/ 1
На Донеччині поліг Юрій Бойчак з Розтоків Богданської громади
17:45
/ 1
На Харківщині поліг Андрій Малицький з Невицького Оноківської громади
16:01
У вівторок у Сасівці Неліпинської громади, що на Мукачівщині, прощатимуться з Віталієм Хомою
15:56
У Мукачеві відновлюють роботу роботу комунальні термальні басейни
20:31