Керівнику приватної фірми погоджено підозру у заволодінні понад 1 млн грн при будівництві ЦНАПу на Перечинщині (ФОТО)

За погодження Закарпатської обласної прокуратури директору приватного підприємства повідомлено про підозру у заволодінні бюджетними коштами в особливо великому розмірі та службовому підробленні.

Керівнику приватної фірми погоджено підозру у заволодінні понад 1 млн грн при будівництві ЦНАПу на Перечинщині (ФОТО)

За попередньою інформацією, підрядник виграв тендер на будівництво ЦНАПу в с. Тур’ї Ремети Перечинського району, однак в установлений термін роботи повністю не виконав. При цьому вніс у документацію неправдиві відомості щодо їх обсягів і вартості, заволодівши таким чином понад 1 млн грн бюджетних коштів.

Загальна вартість проєкту становила понад 4,3 млн грн.

Дії підприємця кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу. Прокуратура клопотатиме про тримання особи під вартою.

Триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі СУ ГУНП в Закарпатській області за процесуального керівництва прокурорів Закарпатської обласної прокуратури. Оперативний супровід забезпечують співробітники УСБУ в Закарпатській області, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

12 листопада 2020р.

Теги: підозра, керівник, заволодіння

Коментарі

іван 2020-11-27 / 16:49:12


*****-чепурнов розгляне з новов жонов...


Цікавий 2020-11-15 / 18:22:52
Цікаво ще було б дізнатися, як тендерні закупівлі на будівництво об’єкту відбувалися. Та й, зрештою, договір підписаний, а отже - «договорилися»!

петро 2020-11-15 / 07:02:04
Прізвище його Липчей . В Іршаві його знають , роботу ніхто не дає. Зато приліз сюди.

петро 2020-11-15 / 06:59:58
Цей підприємець всюди так робить. За будматеріали не платить , кидає всіх постачальників . Краде гроші , дає відкат . Так сюди : Соломоново, тубдиспансер,кардіологія ...

До ОДИ 2020-11-13 / 14:42:52
Нехай правоохоронці вияснять ХТО СТОЯВ ЗА ЦИМ ПРОЕКТОМ. БУДЕ ДУЖЕ ЦІКАВО!

ОДА 2020-11-13 / 13:34:06
А акти виконаних робіт хто підписував?

лена 2020-11-13 / 13:27:51
підприємця жалко не міг він один цю оборудку зробити. Правоохоронці візміть цю нечисть про кого пишуть люди

Злий 2020-11-13 / 12:51:47
Дітвак дуже ненаситний! Все му мало-мало! І тепер в обласну рраду поперся, а там, може, якусь посаду одхопить - так ближе до бюджету, перебачте, до корита! А дерибанити бюджет уже навчився!

Кума 2020-11-13 / 12:33:27
Но шо, Манчик, попався?! Скільки ниточці не витися, а клубочок завжди знайдеться!

778 2020-11-13 / 08:56:54
Машину мабуть йому батьки "подарували" ХА ХА

Маря 2020-11-12 / 20:39:06
Но айбо сирохман Денин Ман купив машину на конєцто, перейшов поки шо "знімати " квартиру на Корятовіча,скоро построїться кульки то гроші стоїть думаєте в місяць, кідь порахувати же і ділився то мало отката , хотя і так молодець як на вчителя географії, канєшно до Грицика йому не є шо морковков мінятися! Хто молодець? Петя молодець!

Прихильник проЄктів 2020-11-12 / 19:38:52
Хіба то може бути правда?

Кірік 2020-11-12 / 19:20:07
Ман Денис-це рідкісна гнила потвора,яка з’явилася нізвідки(протеже так званого нардепа-наркомана Горвата), і під цей шумок,ставши вже нібито самостійним,почав тупо як звичайне реміцьке бидло красти гроші,присосавшись до кормушки будь-якими путями,під виглядом типу він активіст чи «залучатєль» якихось інвесторів,а насправді-воно просто звичайне казнокрадне Чмо,яке ходить і розповідає людям байки,в які навіть сам не вірить,бо воно ж тупе і зазвичай взагалі не розуміє,про що говорить.

888 2020-11-12 / 16:26:58
ТАК ТАК!!! БРАВО БРАВО

Вася 2020-11-12 / 15:24:56
О дійшли і до злодія Дениса Мана, але треба шукати півмільйона гривень у нього дома, бо цнап і спортивні майданчики то його тема для заробітку, як у Грицика Мокра, шось хлопцю майже сглазили, чкода підприємця, тра та та та та наша Ремета!

НОВИНИ: Кримінал

20:54
/ 1
Жителя Жденієва на Мукачівщині затримали на організації переправлення "ухилянтів" до Словаччини за $7 тис.
11:20
Депутату Нересницької сільради на Тячівщині повідомили про підозру в шахрайстві із землею вартістю понад 1,1 млн грн
18:57
Ужгородом розгулював чоловік з гранатою
17:47
На Закарпатті жінка вбила співмешканця стільцем, бо не хотіла займатися сексом
11:21
В Ужгороді вночі спалили Mercedes, вогонь пошкодив і припаркований поруч Buick
21:22
/ 2
На Рахівщині затримали 3-х закарпатців-"ухилянтів" та їх переправника з "фішкарями" на мотоциклі з Богдана
20:12
/ 1
В Ужгороді в 10 разів п'яніший за норму водій спричинив ДТП
18:09
Водій мікроавтобуса з Мукачева, що на смерть збив пасажира в Сваляві, уник покарання
16:21
/ 8
На Закарпатті ліквідували масштабну мережу шахрайських кол-центрів, через яку виманили в 17 іноземців майже $1 мільйон
15:50
/ 4
На Закарпатті прикордонник уник покарання за переправлення "ухилянтів", бо взяв гроші лиш "на солярку" і має позитивну характеристику
11:15
На Рахівщині затримали чоловіка з Тячівщини, який пострілом в голову з саморобного пістолета вбив свого двоюрідного брата
18:00
/ 1
В Ужгороді заблокували канал розповсюдження пропагандистської літератури в церковних лавках УПЦ МП
16:55
/ 1
На Ужгородщині затримали адвоката, який за хабарі влаштовував умовно засудженим неявку до органів пробації
15:50
У Чинадійові п'яний уродженець Чернівеччини штрикнув ножем свою закарпатську співмешканку
16:38
/ 1
На Берегівщині викрили інтернет-агітатора: виправдовував збройну агресію рф проти України
22:03
/ 7
В центрі Ужгорода пʼянезний і матюкливий протоієрей УПЦ МП влетів на авто в будинок
21:31
У Чопі під час пиятики 36-річний син господині вбив її 49-річного гостя
18:03
У Оноківцях грабіжник приснув з газового балончика в обличчя односельців, зайшов до будинку та обікрав
16:14
Рецидивіста з Луганщини, який у Довгому через ревнощі п'яним зарізав співмешканку, взяли під варту без застави
23:29
На Берегівщині 7 "ухилянтів" з човнами, пошкодивши загородження, намагалися форсувати Тису в напрямку Угорщини
22:27
На Закарпатті двох шахраїв з Дніпра затримали на спробі заволодіти рекреаційними землями в Ясіні на Рахівщині
17:40
За "п'яне" вбивство співмешканки чоловіка з Кривої на Тячівщині засудили до 10 років ув’язнення