Школяр із Ужгорода став одним із переможців Всеукраїнського конкурсу-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

З 5 по 8 листопада у Києві проводився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук (МАН).

Школяр із Ужгорода став одним із переможців Всеукраїнського конкурсу-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН спрямований на виявлення, підтримку і розвиток інтелектуально і творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідної та експериментальної роботи, виховання наполегливості, вміння формувати та відстоювати власну думку.

Команду учнів від Закарпатської області представляло 29 учасників, які вибороли місце в команді на обласному рівні, що проводився на початку 2020 року. Приємно відзначити, що у відділенні технічних наук виборов диплом III ступеню учень 10 класу ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради, м. Ужгорода – Ілля Кривов’яз.

Науковим керівником учня є вчитель фізики – Томаш І.М., а консультантом по створенню програми, що описує рух робота є вчитель інформатики – Вапнічний С.Д. 

09 листопада 2020р.

Теги: конкурс, захист

Коментарі

Студік1980 2020-11-09 / 19:48:41
Переможці ІІІ етапу Конкурсу визначаються в кожній науковій секції окремо за сумою балів, набраних учасниками в усіх розділах програми. Переможцями ІІІ етапу Конкурсу є учасники, які в наукових секціях посіли перше, друге та третє місця і відзначені дипломами відповідно І, ІІ та ІІІ ступенів.

Кількість призових (перших, других, третіх) місць за результатами ІІІ етапу Конкурсу становить, як правило, не більше 50 відсотків від загальної кількості учасників у кожній секції окремо з орієнтовним розподілом їх у співвідношенні 1:2:3 (додаток 10).
Перше місце може визначатися, якщо учасник набрав 85 і більше балів.
Друге місце може визначатися, якщо учасник набрав 80 і більше балів.
Третє місце може визначатися, якщо учасник набрав 75 і більше балів.
http://man.gov.ua/ua/activities/competition_protection/next-year/definition_of_winners_2020

точно 2020-11-09 / 17:53:04
Цікаво,а скільки всього було дипломів 3-го ступеня?

Комендант 2020-11-09 / 17:00:20
Маю надію, що юне дарування зацікавить клерків з адміністрації (міської або обласної), а то лиш Фречка ся піарить з своїм листям та бумагою із нього.

Воловик Іван 2020-11-09 / 16:55:34
Вдале поєднання експериментального таланту та бажання творити у вчителя та учня привело до визнання доробку на фіналі конкурсу МАН.

Фантомас 2020-11-09 / 15:57:18
Не дивлячись на скасування всіх олімпіад та конкурсів в Закарпатській області ще є таланти, що встигають в період карантину проявити себе. молодець і ТАК ТРИМАТИ !!!!

Викладач 2020-11-09 / 15:51:18
З цим учнем я зустрічалась на 2 етапі МАн (на інженерно-технічному факультеті). Він мав доповіді по 2 науковим роботам МАН напочатку 2020 р. Одна з них привела його до фіналу МАНу у Києві де він отримав диплом 3 ступеню. Отак зростає наша молодь.!!!

Ужгородець 2020-11-09 / 15:44:50
Учень разом з вчителями молодці, незважаючи на всі складності та негаразди пробують ще щось досліджувати і експериментувати !!!! Хвала вам і повага.

Вован 2020-11-09 / 15:42:11
В наш період безгрошів'я в науці, досягнення школяра взагалі є визначними. Оскільки мати бажання творити і експериментувати на одному ентузіазмі дорогого варте.

Дрогобецький М. 2020-11-09 / 15:40:11
Такі діти зможуть ще змінити Україну, на них і надія.

Старець 1956 2020-11-09 / 15:32:38
За цього учня вже була інформація на сайті, що він займав призові місця з інформатики на українському та міжнародному рівня. А тепер щей в МАНі він є призером. Мабуть буде з нього добра людина.(надіюсь міські та обласні керманичі замітять цей талант).

Андрій Олександрович 2020-11-09 / 15:26:46
Значна подія у житті, особливо в період суцільних карантинів

Житель Ужгорода 2020-11-09 / 15:25:09
Молодий ентузіаст в науці !!!

Коваленко В.І. 2020-11-09 / 15:21:47
Хоч хтось позитивно закарпаття прославляє.... одне жаль що без підтримки керманичів міста або області.

Хочу буть депутатом 2020-11-09 / 15:19:07
Багате Закарпаття талантами. От якби цей учень здобув перемогу раніше (до виборів) його би хтось із кандидатів в депутати замітив.

Андріїв 2020-11-09 / 15:16:25
Значне досягнення малого. Немало треба було попотіти, надіюсь йому це допоможу у житті.

Миколайович 2020-11-09 / 15:14:34
Це вже не перше повідомлення про данного учня. Мабуть і справді перспективний школяр. Нехай йому щастить !!!

Андрій 2020-11-09 / 14:09:35
Сильний хло !!!

Василь Васильович 2020-11-09 / 14:00:50
МОЛОДЕЦЬ !!!!

НОВИНИ: Соціо

19:21
У горах на Рахівщині неподалік кордону виявили мертвого чоловіка
15:02
/ 3
У 19-річного мукачівця вилучили важких наркотиків на майже 1 млн грн
11:09
/ 1
За 5 місяців поточного року закарпатські чиновники назловживали на майже 40 млн грн втрат і "намутили" в закупівлях на 340 млн грн
20:39
/ 4
Холмківська громада провела в останню дорогу Героя Михайла Койду з Розівки
16:45
/ 2
"Казанова" з Рівненського ТЦК Ярмошевич повернувся з фронту і формує нову бригаду в Ужгороді – ТСН
14:28
/ 2
ФОТОФАКТ. Закарпатський ОТЦК показав, як проходять базову підготовку усі мобілізовані до лав ЗСУ
01:52
/ 2
Від системи "Шлях" через неповернення водіїв відключили 2-х перевізників з Закарпаття
00:51
У Ракові на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Олександром Кострицею
23:20
У Тур'я Пасіці Ужгородського району провели в останню дорогу 24-річного Героя Олексія Тирпака
19:14
/ 1
Угорський інститут з Берегова отримав дозвіл розробляти 3 родовища з термальною водою на Берегівщині
18:10
/ 2
У Великому Березному попрощаються з Мирославом Майдичем, який загинув ще в лютому
16:53
/ 9
Ромжа, Галич і церква в Ужку: розроблено герб правлячого єпископа МГКЄ Теодора Мацапули
22:28
/ 1
У Мукачеві попрощалися з полеглим Героєм Василем Улинцем
21:51
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Юрієм Кучериком
19:32
Після втручання БЕБ Ужгородська міськрада скасувала тендер з ремонту ліфта на 2,2 млн грн
14:43
Закарпатцю присудили сплатити "Закарпатгазу" 188 тис.грн через "підкручений" лічильник
13:41
"Укрзалізниця" скасовує пересадковий потяг Ужгород-Чернівці
23:56
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим захисником Романом Гапаком
20:50
У січні-березні поточного року на Закарпатті здали житла в експлуатацію на 30% більше, ніж торік
20:35
/ 2
Африканець намагався незаконно потрапити в Україну зі Словаччини "щоби полікуватися"
11:23
На війні з росією поліг Федір Янчик з Берегова
11:03
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні Юрієм Кучериком
18:51
/ 12
Гранатометник "Вуйко"
16:25
/ 15
Новий радник мера Ужгорода Ковальський задекларував з дружиною 13 млн грн готівки
15:21
Інформація про, начебто, мінування берегів Тиси є ворожою ІПСО – ДПСУ
» Всі новини