Канцідайло вже не очільник поліції Закарпаття

Олександр Канцідайло вже не очолює Головне управління Національної поліції України в Закарпатській області.

Канцідайло вже не очільник поліції Закарпаття

Про це повідомляють власні джерела Закарпаття онлайн в правоохоронних органах.

Про це також інформує з посиланням на власні джерела громадський правозахисник Віталій Грегор.

Цю ж тему активно обговорюють анонімні коментатори під інформацією Закарпаття онлайн "Очільник поліції Закарпаття Канцідайло звинуватив ЗМІ в брехні, яку, насправді, поширила його пресслужба".

За наявною інформацією, формально О.Канцідайло вийшов на пенсію за станом здоров'я. Виконує обов'язки начальника ГУНП заступник Іван Пеняк.

Як вказують джерела Закарпаття онлайн, підставою для звільнення О.Канцідайла стали резонансні події в Мукачеві та, згодом, у Нижніх Воротах.

О.Канцідайла було призначено на посаду начальника Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області лише на початку листопада 2019 року. 2 листопада відбулося його офіційне представлення.

На офіційному сайті ГУНП України в Закарпатській області очільником поліції Закарпаття досі зазначено О.Канцідайла.

19 лютого 2020р.

Теги: Канцідайло, звільнення

Коментарі

Марсіанин 2020-02-21 / 12:38:48
Діма !!!! Давай на назад повертайся на батьківщину, ми тебе зачекались тут(

не мент 2020-02-21 / 06:55:29
Скоро прийде новий фивник і він буде з іншої області. І ви менти коментатори знову вилижете йому задницю як дотепер лизали Канцедайлу. Потім будете помиями поливати, бо така вже натура закарпатська.
А знаєте чому закарпатці не уживаются на керівних постах? Бо самі ж закарпатці їх загризають.Зависливі ви і жадні.Бо вам краще чужинець ніж свій, бо від зависті здохнете. Правда нема з кого з місцевих призначати, бо тупі як валенки через відсутність йоду. Та й в голові лише бабки, контрабас, ліс. Злочинність усім до сра..и.
Це не лише у міліції, це в усіх органах і в прокуратурі і в безпеці, тепер і губернатора маєте чужого. І мера в Ужгороді маєте львівського. Бо не можете ви собою керувати, ви можете тільки помиями один одного обливати. Ваша участь лише заробітки на чехах та на поляках Запросіть собі варягів щоб вами керували, правда і тих обсер ..е через якийсь час. Ну такі ви вже є.

Про космонавта Діму 2020-02-21 / 06:31:17
https://www.facebook.com/100005366820395/posts/1271921946330021/?app=fbl Радимо почитати.

знак питання 2020-02-21 / 03:51:50


А той, що на фото по праву руку від вже не головного поліцейського Закарпаття, все ще прокурор області?


Віталій - знаю 2020-02-21 / 01:22:23
Про Князєва краще не згадуйте в сує. Яких нафіг опитних розисників призначав?? Злодіій Стефанишин опитний був? Хіба що був опитний у кришуванні та круговій поруці

УСР 2020-02-21 / 00:07:53
Пеняк,подхалим,побывал под всеми какой опыт работы имеет, что лично он раскрыл преступление в економке. Вот денег скрысить это в его репертуаре.

Громада та жителі Закарпаття 2020-02-20 / 18:56:44
Юрія Васильовича РАХІВСЬКОГО потрібно призначити начальником поліції Закарпаття!
Порядна людина і гідний кандидат на цю посаду, який наведе порядок в «системі»!

Юпітер 2020-02-20 / 14:39:07
Ліпше би тя мати устяла на жаливу, чим бись ся народив таким імбицілом— дауном як Гринчишин космос. Пішов в жопу халуй галімий і убирайся вон звідси по швидше !!!

Пеняк 2020-02-20 / 14:34:54
Поставте мене уже керівником. Я уже під усіма побував внизу та знаю як ото правильно керувати, а головне прислуговувати. Я буду вірним і не передам більше нікого, як тих попередників своіх. Я більше не буду клибаню убертати у другий бук, бо я вже маю свою думку. Я готовий очолити поліцію Закарпаття!!!

vova 2020-02-20 / 13:36:29
космонавт спустився з космоса на землю. І зрозумів шо то не кабінетна робота на землі папірці перекладувати. На землі треба працювати.

До нижнього 2020-02-20 / 11:10:03
А пеняка Ви до кого відносите - з опитом роботи чи до підлабузників-пристосуванців?

Знаю 2020-02-20 / 09:52:30
Коли був Князєв головою НПУ назначав на посади розискників з опитом роботи , а тепер кого назначають? Кабінетних підлабузників , що в світі не розуміються і лиш плітками живуть. Слів не має ((

Крук. 2020-02-20 / 09:05:07
До Юрія Івановича.Ви правильно порушили питання,але його не звільнити а посадити на 25 років з конфіскацією...

Правда 2020-02-20 / 08:22:45
Страна чудес, все під владою рішайл і далі, а Аваков з своєю корупцією і псевдореформою то окрема тема. Бідна ся держава з такими керівниками

???? 2020-02-20 / 07:25:19
Коли хабарника обласного прокурора Гаврилюка копнуть у сраку?

Чит 2020-02-20 / 06:02:41
Нічого брати на відповідальні посади пенсіонерів. Бо вони жух,і в кусти, ой на пенсію. А відповідати хто буде?

Юрій Іванович 2020-02-19 / 23:21:42
А чому не завільнять Лісничого Березнянський лісгосп Ляховця Івана Петровича! Аууу нова влада чого він ще працює? цей корупціонер бивший регіонал!! Чекаємо результата!

шось мінявуться як циган коні 2020-02-19 / 22:47:46
конці дав

злий 2020-02-19 / 22:38:09
Блискавично вниз

Вуву 2020-02-19 / 22:36:34
І кинули "кидайла" через
"КОНЦІдайло". :-*
Хто тепер наступний ?

НОВИНИ: Соціо

13:44
В Ужгороді талановитих школярів відзначили грошовими преміями
11:23
/ 3
На війні з росією поліг кавалер двох орденів "За мужність", 21-річний Роман Гапак з Ужгорода
23:40
Спостерігати вагітність безоплатно можна у 23 медзакладах Закарпаття – НСЗУ
19:44
В парках Ужгорода відновили роботу частини атракціонів, зупинених після НП в мотузковому парку
18:54
/ 1
На війні полягли Олександр Костриця з Ракова і Олексій Тирпак з Тур'я Пасіки Тур'є-Реметівської громади
15:54
У Великому Раківці Білківської громади провели в останню дорогу Володимира Поповича
01:26
/ 2
У Руській Мокрій Усть-Чорнянської громади попрощалися з Генадієм Лісовенком, який вважався зниклим безвісти з вересня 2022 року
00:14
Оприлюднено графік літніх канікул в усіх школах Ужгорода
00:10
"Укрзалізниця" призначила на 1-2 червня "гірський шатл" зі Львова до Рахова
21:54
В Ужгороді проходить Всеукраїнський з’їзд серцево-судинних хірургів
21:22
/ 1
На Запоріжжі поліг Едуард Федор з Перечина
20:40
На румунський берег Тиси навпроти Великого Бичкова винесло 10-го з початку травня потопельника
19:45
/ 2
У п'ятницю на КПП "Ужгород – Вишнє Нємецьке" запрацює модернізований пасажирський напрямок
18:13
/ 5
В Ужгороді повертатимуть громаді стоянку для літаків в аеропорту, передану в приватну власність
14:36
/ 1
Цьогоріч на Закарпатті влаштувалися на роботу 5 італійців, 5 румунів і 3 британці
11:29
Ляльковий театр та безкоштовна солодка вата: у "Світі Велетнів" відзначать День захисту дітей
10:58
/ 1
У Великому Раковці Білківської громади попрощаються з полеглим на війні з росією Володимиром Поповичем
21:10
/ 4
Закарпатська обласна станція переливання крові повідомила про "велику потребу в крові всіх груп Rh- для ЗСУ"
19:52
/ 1
На Донеччині поліг Юрій Бойчак з Розтоків Богданської громади
17:45
/ 1
На Харківщині поліг Андрій Малицький з Невицького Оноківської громади
16:01
У вівторок у Сасівці Неліпинської громади, що на Мукачівщині, прощатимуться з Віталієм Хомою
15:56
У Мукачеві відновлюють роботу роботу комунальні термальні басейни
20:31