На Закарпатті затримали митників, котрі за сприяння контрабанді отримали хабарів на 100 тис грн (ФОТО)

Наразі інспекторам митного посту «Неветлемфолу» Закарпатської митниці повідомлено про підозру.

На Закарпатті затримали митників, котрі за сприяння контрабанді отримали хабарів на 100 тис грн (ФОТО)

Під час проведення заходів щодо викриття та документування корупційних схем в органах митної служби працівники Управління захисту економіки в Закарпатській області задокументували протиправну діяльність старших державних інспекторів митного посту.

Інспектори митного посту «Неветлемфолу» Закарпатської митниці ДФС за певну «винагороду» дозволяли громадянам переміщати товар без його належного митного оформлення. Зокрема, під час здійснення оглядів автомобілів, митники «закривали очі» на тютюнові вироби, що знаходилися у транспортному засобі.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів працівники обласного управління захисту економіки, Головного слідчого управління Нацполіції за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України були задокументовані факти отримання старшими інспекторами митного посту неправомірної вигоду на загальну суму понад 100 тисяч гривень.

Сьогодні, 24 січня, правоохоронці провели санкціоновані обшуки у пункті пропуску «Неветлемфолу» та вилучили матеріали, що підтверджують злочинну діяльність митників. Також були вилучені кошти, отримані у якості неправомірної вигоди.

Окрім того, обом старшим інспекторам митного посту повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, повідомляють у Департаменті захисту економіки Нацполіції України .

24 січня 2019р.

Теги: хабарі, митники, контрабанда

Коментарі

Уйко 2019-01-26 / 08:24:21
Думаву шо поділиться грошима і випустять

До наївних 2019-01-24 / 21:12:10
На сьогоднішній день УЗЕ в Закарпатті як куртизанка!
Хто має гроші, той замовляє, тому що у неї на чолі стоїть сутинер.
Чогось не видно щоб вони зловили корупціонерів між своїми!
У них бізнес вимивати гроші від тих, кого зловили або підставили, тоді у них починається викачування!

жора 2019-01-24 / 20:06:46
Чому цим викриттям займається Генеральна покуратура, а не Закарпатська?

Саша Василенко 2019-01-24 / 18:51:04
Скільки цю Генеральну прокуратуру не корми - їм все мало.

Степану Круку 2019-01-24 / 18:12:59
То ще по божеськи клянчили 20 доларів, вимагають і по 50. Інше все вірно клянчать як наші цигани на пішохідному мості, во ж і є дровтарі - теж саме племя.

Просто 2019-01-24 / 16:11:20
В сім'і не без уродів ! Не люблю словацких жмотів.

Степан Крук -Просто 2019-01-24 / 16:07:09
Не в зарплаті справа, а в ментальності! Минулого тижня я зняв їз реєстрації свою "євробляху" в Сдовакії (Ура! Уже не "євробляха", а справжній автомобіль із справжніми номерами!!!). Отже, перетинаю кордон через грузовий термінал на транзитних номерах і тут до мене причепився СЛОВАЦЬКИЙ митник: "Будь добрий, дай хоч 20 доларів". Питаю,за що? Той знову: "Будь добрий, та дай 20 доларів!". Клянчив, як ужгородський циган на пішохідному мості! А ви кажете про європейських митників та про їх зарплати...

Мадяр 2019-01-24 / 15:24:17
Тарас, навчись державній мові ! Зразу зрозуміло шо ти руськоговорящий - досвід а не опит.!

Просто 2019-01-24 / 15:05:40
Пiднiмить зарплату хлопцам, як в Европi потiм побачите результат! А так жебрачать.

taras march 2019-01-24 / 15:03:27
Не тих вони щось ловлять.Товариша і соратника Волошина,митника Пересоляка Валерія чому не перевіряють? Електронну декларацію подивіться,незаконне збагачення,джерело походження грошових коштів,митник віртуоз і власник футбольної команди,наколядував напевно! А після нього ще на інших ненаситних митників-хабарників зверніть увагу,там батьки їм свій "опит заробітку грошей" передали,від батьків до синів так би мовити,сімейний бізнес заробітку грошей на держпосадах,Погорелов,Немеш,Пупена,Варцаба...

Роланд 2019-01-24 / 14:50:01
Іванківа представлять начальником увд закарпаття

юрист 2019-01-24 / 14:42:06
Мусить Генеральна прокуратура приезжать в якості процкерів, бо нема віри продажним Черничкам, Дербакам, Муму. Здадуть зразу.

Пітьо 2019-01-24 / 14:40:49
То шо за мега хабарники? Та з тих що жебравут ь по 20 бульше бы натрясли чим з цілої зміни. Хабарники по 20 грн зберають, то цигаретлики поштучно вже возять? Якесь фотонів з грошми непонятне де долляри і Євро?

UUUU 2019-01-24 / 13:25:21
Митники-БАРИГИ.КОЛЕГИ Волошина Іванка!.а ніякі не ДЕРЖ.СЛУЖБОВЦІ,і то шо ВОНИ ПРИСЯГУ ПРИЙМАЮТЬ НА ВІРНІСТЬ НАРОДУ УКРАЇНИ(на вірність свому карману із хабарями)..А то НАМ РОЗКАЗУЮТЬ по теліку-всі власті-про... "Держслужбовці,Присяга Держслужбовця" і всьо такоє...

мттник 2019-01-24 / 13:18:53
УЗЕ молоці. Так хоть не треба гроші здавати. Василенко цього місяця не увидить свою долю.

Мадяр 2019-01-24 / 13:17:57
Назвіть фамілії героїв