Голів сільрад на Ужгородщині, що прагнуть створення ОТГ, чекають на розмову в Закарпатькій ОДА

Відповідне повідомлення після чергової акції протесту спочатку перед будівлею, а відтак і в стінах Закарпатської ОДА, поширила прес-служба обладміністрації.

Голів сільрад на Ужгородщині, що прагнуть створення ОТГ, чекають на розмову в Закарпатькій ОДА

Як ідеться в повідомленні, у четвер, 3 травня, очільник області Геннадій Москаль здійснив робочу поїздку в с.Свобода, що входить до Синевирсько-Полянської сільської ради Міжгірського району. Поїздка в Свободу була внесена на четвер у робочий план, відтак у відомстві заперечують звинувачення пікетувальників у небажанні зустрічатися з ініціаторами створення Холмківської об’єднаної територіальної громади (ОТГ).

Як стверджує керівник ОДА, голови трьох сільрад жодного разу не приходили до нього на розмову, "думаючи, що вирішать питання через Київ". 

Відтак Г. Москаль заявив, що наступного вівторка, 8 травня, о 10.00 чекає голів Сторожницької, Тарновецької та Холмківської сільських рад для конструктивної розмови. 

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у четвер, 3 травня, близько три сотні пікетувальників протестували перед Закарпатської ОДА через перешкоджання Г. Москалем у створенні Холмівської ОТГ. Увійшовши до головної адмінбудівлі області, в якій на той час керівника ОДА не опинилося, пікетувальники скандували "Підпиши!", "Ганьба!" і "Не бреши!", спрямовуючи ці вигуки на адресу відсутнього Г. Москаля.

04 травня 2018р.

Теги: розмова, голови, створення

Коментарі

знаючий 2018-05-05 / 14:53:44
Андріїв збирається анонсувати пуск нової автобусної лінії з новими великогабаритними автобусами по маршруту Ужгород-Сторожниця-Холмок-Минай-Ужгород.

до пенсіонера 2018-05-05 / 14:43:13
Збудуйте в Холмку мадярський дім і запросіть почесних гостей на відкриття,типа Сіярто,Орбана і не треба ОТГ - форінти посиплються вам на голову,як райський дощик...

***** 2018-05-05 / 14:05:30
Да,нич не вчиниш - треба буде перейменовувати назад Минай у Говерлу.

олпсгн 2018-05-05 / 13:01:59
Нагнут тоти села як треба... і до ворожки не ходи.
http://www.president.gov.ua/news/glava-derzhavi-pidpisav-zmini-do-zakonu-ukrayini-pro-dobrovi-47254
Будут частинов Ужгорода, де що не мер то ще ліпший злодій: Погорелов-Ратушняк-Андріїв

***** 2018-05-05 / 12:03:21
А чого всі притихли - аргументи закінчилися,в песимізм всі попадали чи до вівторка синьо-білу революцію чекаєте?

***** 2018-05-05 / 11:59:53
Мадярський паспорт мені не треба,бо мене, місцева клієнтура не відпустить - таких файних спеціалістів туйки дуже мало,а молоді нич не хочуть робити лиш отримувати все та й нараз.

***** 2018-05-05 / 11:55:24
Я ж переживаю за вас,щоб ви ся не лишили голодними та босими,бо як будете футбол бавити?

пенсіонер 2018-05-05 / 11:03:36

до*****

"Дохтор", не повіриш, вже заброньовані. Хто ж серйозно вірить у "конструктив" Москаля?
Чоловіче, а ти знову "заблукав" у новинах ЗО?

Тут поряд новина про ОДА, мерію та мадярський дім в Ужгороді.
Давай туди, там хто перший "залиже" у коменті мадярам та ОДА - тому талончик на чергу за паспортом дають)))

***** 2018-05-05 / 10:41:28
Можете йти купляти білет на Київ!

спостерігач 2018-05-04 / 17:14:17
Селяни з високогірного села біля Синевірської Поляни подарували губернатору "Паркер",дерев'яне різбляне блюдо та голубу стрічку оби мав з чим "зустріти" голів майбутнього ОТГ.

не село 2018-05-04 / 16:35:20
Ви би поганьбилися чужі гроші лічити,тим більше будучи з ментовсько-таможницьких сіл.Чи мало "заробляєте"?

Вуву 2018-05-04 / 14:42:30
А за шо маскалюзі в ресторанах знижку дають ... Як він за рік декларував приблизно 250 тис зарплати (очевидно вже із сплаченими податками).
Та йому бля 100% надбавку треба накидувати а не знижку робити.
А крім того декларує тисячі € і $ готівкою. Ви шо здуріли ... Які знижки ?

пенсіонер 2018-05-04 / 13:14:59

Ні, ну, якщо "Золота гора" з "Барвінком" дали Г.Москалю більшу скидку, то, звісно, на цій зустрічі можна і "потовктися"...)))

пенсіонер 2018-05-04 / 12:54:53

І головне. Г.Москалю залишилось бути при владі максимум рік.
Про що з ним можна домовлятися НА ПЕРСПЕКТИВУ по цьому ОТГ?

Однозначно тільки про підпис цього ОТГ на... почесних умовах, що на "пінзії" Москаль і далі в "Чарді" чи "Елефанті" буде мати 10% скидки)))

пенсіонер 2018-05-04 / 12:44:15

Гєна, Гена... Про що ж ти чешеш? - Півтора року тягнеться ця "епопея" з Холмківським ОТГ, бо ти тікав весь час від "конструктивної розмови"(((

І лише зараз, під тиском громади та "п...лей" з Київ, дозрів до зустрічі?(((

Гєна, ця зустріч вже має сенс лиш у разі БЕЗОГОВОРОЧНОГО підпису ОТГ.
Все інше - блуд і "винос сміття" на Київ.

Уважний 2018-05-04 / 12:17:45
Бреше Москаль. Сторожницький голова на телеефірах кілька разів говорив, що Москаль казав головам, що вони для нього ніхто і йому нічого з ними говорити.
Москаль бреше все, по продав села кругом Ужгорода Андріїву. Лише з Баранинцями не вийшло у нього через Ледиду. Бреше, що не підпише дозвіл тому, бо перекривали дорогу у Холмоку. А доті не підписував, бо НЕ перекривали дорогу? Брехач старий корумпований

НОВИНИ: Соціо

20:39
/ 4
Холмківська громада провела в останню дорогу Героя Михайла Койду з Розівки
16:45
/ 2
"Казанова" з Рівненського ТЦК Ярмошевич повернувся з фронту і формує нову бригаду в Ужгороді – ТСН
14:28
/ 2
ФОТОФАКТ. Закарпатський ОТЦК показав, як проходять базову підготовку усі мобілізовані до лав ЗСУ
01:52
/ 2
Від системи "Шлях" через неповернення водіїв відключили 2-х перевізників з Закарпаття
00:51
У Ракові на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Олександром Кострицею
23:20
У Тур'я Пасіці Ужгородського району провели в останню дорогу 24-річного Героя Олексія Тирпака
19:14
/ 1
Угорський інститут з Берегова отримав дозвіл розробляти 3 родовища з термальною водою на Берегівщині
18:10
/ 2
У Великому Березному попрощаються з Мирославом Майдичем, який загинув ще в лютому
16:53
/ 9
Ромжа, Галич і церква в Ужку: розроблено герб правлячого єпископа МГКЄ Теодора Мацапули
22:28
/ 1
У Мукачеві попрощалися з полеглим Героєм Василем Улинцем
21:51
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Юрієм Кучериком
19:32
Після втручання БЕБ Ужгородська міськрада скасувала тендер з ремонту ліфта на 2,2 млн грн
14:43
Закарпатцю присудили сплатити "Закарпатгазу" 188 тис.грн через "підкручений" лічильник
13:41
"Укрзалізниця" скасовує пересадковий потяг Ужгород-Чернівці
23:56
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим захисником Романом Гапаком
20:50
У січні-березні поточного року на Закарпатті здали житла в експлуатацію на 30% більше, ніж торік
20:35
/ 2
Африканець намагався незаконно потрапити в Україну зі Словаччини "щоби полікуватися"
11:23
На війні з росією поліг Федір Янчик з Берегова
11:03
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні Юрієм Кучериком
18:51
/ 12
Гранатометник "Вуйко"
16:25
/ 15
Новий радник мера Ужгорода Ковальський задекларував з дружиною 13 млн грн готівки
15:21
Інформація про, начебто, мінування берегів Тиси є ворожою ІПСО – ДПСУ
11:56
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Василем Улинцем
11:31
/ 1
В Ужгороді 4 червня попрощаються з полеглим Героєм – 22-річним Романом Гапаком
09:40
Учасники велозаїзду "Big City Ride" в Ужгороді відкрили велосезон і зібрали майже 68 тис. грн для ЗСУ