Психоневрологічне відділення поліклініки в Ужгороді планують "кабінетно" реорганізувати зі звільненням частини персоналу (ВІДЕО)

Питання реорганізації психоневрологічного відділення міської поліклініки в Ужгороді планують розглянути на засіданні міськвиконкому за три тижні.

Психоневрологічне відділення поліклініки в Ужгороді планують "кабінетно" реорганізувати зі звільненням частини персоналу (ВІДЕО)

На його базі, пояснюють у міськраді, створять кабінети надання психіатричної та психотерапевтичної допомоги. Частину персоналу скоротять, але обіцяють підшукати їм роботу в інших лікарнях. 

Самі ж працівники відділення – шоковані. Кажуть, їх про це не попередили, й готові протестувати. Журналісти "21 каналу" – з подробицями.

22 квітня 2017р.

Теги: реорганізація, поліклініка, звільнення

Коментарі

Саша 2017-04-28 / 19:17:52
То що,вже дойшло до люстрації ?))))

Медик 2017-04-28 / 18:53:51
http://www.ukr.net/#news/details/uzhgorod/54652808/

Рома 2017-04-28 / 18:52:42
Дайте му покуй, може ся похворів чоловік))))

Йоли нейти 2017-04-28 / 16:22:38
Видилисьте наши звезд????Білак ги даун ,два слова не міг уповісти.Його навірно Кручаниця психотропними речовинами накачав.Кручаниця тупо як у першому клаі відшлангувався,тіпа він не приділах.Дебіла Романіва взагалі не чути і не видно.Майже розучівся говорити від п'янки.

Шпріцане 2017-04-28 / 16:16:37
https://youtu.be/h9ipgd9Y4j0

Йоли нейни 2017-04-27 / 16:36:48
Хм,а що Кручаниця у мольфарки, своїми яйцями буде викачуватись????Тоді точно буде ги малфа гумійова;)))

Іван Іванович 2017-04-27 / 14:31:04
А хто така Погорилячка ?Їм обом вже нічого не поможе.

Голуб Валєра воскрес - воістину Валєра! 2017-04-27 / 13:32:26
Інфа 100%!!! Бачив сьогодні Романіва в монастирі с. Ракошино!!! Вже пострижений і босий! Ішов кози пасти! А за Кручаницю люди казали, же поїхав до мольфарки яйцями викачуватись! Люди добрі, ваші молитви почуто, радуйтеся! Обисьте боли здорові, ги малфи гумійові!

Саньок 2017-04-27 / 11:52:43
Ага в Нейромеди одмолюе грихи з Погорилячкою)

Рома 2017-04-26 / 21:31:14
Йой,а кіть на нього порчу навели?!Може потягнув у сяті міста ся одмолювати!

Фіона 2017-04-26 / 20:27:00
ЛЮДОНЬКИ!!!!Щось нич не чути за Романіва.Він майже вже в Вільшанах або в наркодиспансері ся лікується,Яка в кого думка де він є????????

Інга 2017-04-26 / 19:08:54
Тать то перед смертью всіх причесують:))))

Робі 2017-04-26 / 18:52:41
Затому ниська жона причесана була

Медик 2017-04-26 / 18:36:40
А КРУЧАНИЦЯ ГИ СРАНИЙ ВІНИК, БІГАЄ ПЕРЕПУДЖЕНИЙ .Вже відчуває же му амінь і блаженний покой:))))

Медик 2017-04-26 / 17:06:14
;)))))))))

Саша 2017-04-26 / 16:43:43
Ви што!Їм і кози не мож довірити,бо й тото проп'ють!!!

Саньок 2017-04-26 / 14:17:33
Ага там якраз и упити мож лем би кози не стратили)))

Інга 2017-04-26 / 13:56:19
Чим кончиться??????Тим, що Кручаниця з Романівим пуйдуть кози пасти:)))))

Маша 2017-04-26 / 13:20:02
Хижу продадуть,напються і виділи вони всіх людей....І хворих тоже

Саньок 2017-04-26 / 12:04:36
Но и што думаете народе чим все тото кончиться???

НОВИНИ: Соціо

19:21
У горах на Рахівщині неподалік кордону виявили мертвого чоловіка
15:02
/ 3
У 19-річного мукачівця вилучили важких наркотиків на майже 1 млн грн
11:09
/ 1
За 5 місяців поточного року закарпатські чиновники назловживали на майже 40 млн грн втрат і "намутили" в закупівлях на 340 млн грн
20:39
/ 4
Холмківська громада провела в останню дорогу Героя Михайла Койду з Розівки
16:45
/ 2
"Казанова" з Рівненського ТЦК Ярмошевич повернувся з фронту і формує нову бригаду в Ужгороді – ТСН
14:28
/ 2
ФОТОФАКТ. Закарпатський ОТЦК показав, як проходять базову підготовку усі мобілізовані до лав ЗСУ
01:52
/ 2
Від системи "Шлях" через неповернення водіїв відключили 2-х перевізників з Закарпаття
00:51
У Ракові на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Олександром Кострицею
23:20
У Тур'я Пасіці Ужгородського району провели в останню дорогу 24-річного Героя Олексія Тирпака
19:14
/ 1
Угорський інститут з Берегова отримав дозвіл розробляти 3 родовища з термальною водою на Берегівщині
18:10
/ 2
У Великому Березному попрощаються з Мирославом Майдичем, який загинув ще в лютому
16:53
/ 9
Ромжа, Галич і церква в Ужку: розроблено герб правлячого єпископа МГКЄ Теодора Мацапули
22:28
/ 1
У Мукачеві попрощалися з полеглим Героєм Василем Улинцем
21:51
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Юрієм Кучериком
19:32
Після втручання БЕБ Ужгородська міськрада скасувала тендер з ремонту ліфта на 2,2 млн грн
14:43
Закарпатцю присудили сплатити "Закарпатгазу" 188 тис.грн через "підкручений" лічильник
13:41
"Укрзалізниця" скасовує пересадковий потяг Ужгород-Чернівці
23:56
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим захисником Романом Гапаком
20:50
У січні-березні поточного року на Закарпатті здали житла в експлуатацію на 30% більше, ніж торік
20:35
/ 2
Африканець намагався незаконно потрапити в Україну зі Словаччини "щоби полікуватися"
11:23
На війні з росією поліг Федір Янчик з Берегова
11:03
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні Юрієм Кучериком
18:51
/ 12
Гранатометник "Вуйко"
16:25
/ 15
Новий радник мера Ужгорода Ковальський задекларував з дружиною 13 млн грн готівки
15:21
Інформація про, начебто, мінування берегів Тиси є ворожою ІПСО – ДПСУ
» Всі новини