Митника, затриманого на хабарі у ПП "Тиса" на Закарпатті, взяли під варту із заставою в 50 тис грн

До Ужгородського міськрайонного суду надійшло клопотання щодо обрання інспектору-кінологу Закарпатської митниці ДФС запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Митника, затриманого на хабарі у ПП "Тиса" на Закарпатті, взяли під варту із заставою в 50 тис грн

В обґрунтування пред’явленого клопотання представник військової прокуратури виклав фактичні обставини злочину, в якому підозрюється службовець. Так, правоохоронці стверджують, що у неділю, 2 жовтня, інспектор отримав неправомірну вигоду у розмірі 400 Євро за не створення штучних перешкод в оформленні вантажу, що переміщувався особою через державний кордон. Разом з тим, під час огляду місця події виявлено й грошові кошти в сумі шість з половиною тисяч Євро.

Тож, в його діях вбачаються ознаки злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Враховуючи, що злочин, в якому підозрюється працівник митниці є тяжким, військова прокуратура наполягала на триманні під вартою як запобіжного заходу на час проведення слідчих дій.

В свою чергу, сторона захисту заперечувала проти задоволення даного клопотання.

Проте, з огляду на тяжкість злочину факт вчинення кримінально караного діяння особою під час виконання своїх службових обов’язків, суд дійшов висновку щодо необхідності тримання під вартою підозрюваного-інспектора.

Щоправда, на виконання вимог Кримінального процесуального кодексу, обираючи тримання під вартою як міру запобіжного заходу,  суд зобов’язаний визначити розмір застави для особи. Тож, 50 тисяч гривень застави є необхідною сумою для забезпечення належної поведінки підозрюваного під час проведення досудового розслідування й судового розгляду, повідомляє прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

 

 

04 жовтня 2016р.

Теги: застава, митник, хабар

Коментарі

мішаня 2016-10-06 / 00:13:55
жалко митникі хай дають як закордоном зарплати всім держслужбовцям та ніхто не буде брати в парламенті куропціонери седять а не намісцевих посадах то правда хто мільони бере то не корупционер а хто мало то злочинець да ще трохи танебуде не поліциї не митників не сбу тоді побачимо шо еліта міністерська заспіває само більші злочинці

Іван 2016-10-05 / 18:54:24
Коню зрозуміло, що за таке рішення митник щедро заплатив судді!

Степан Крук 2016-10-05 / 12:51:12
Знову бидло із всіх щілин вилазить! Два дні обговорень без участі цього "контингенту" - це бальзам на душу! А воно знову лізе...

Круку вiд Крюка 2016-10-05 / 12:14:19


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


крюку від Крука 2016-10-05 / 11:43:42
Та питань нема! А ти сам готовий прийти на виборчу дільницю безкоштовно?

Крюку 2016-10-05 / 11:07:24
Набу - це криша корупцii та хабарники з високими зарплатами, а митники - хабарники з низькими зарплатами

Крюку 2016-10-05 / 10:53:51
Гаплику настане кiнець, коли виборцi перестануть продавати своi голоси корупцiонерам, якi дорвавшись до влади, створюють корупцiйнi та обшорнi схеми. Короче, поки продажнi виборцi не зрозумiють, що отриманi ними кошти на виборах створюють та пiдтримують всю корупцiю в краiнi - нич не вуйде!!!

на додаток! 2016-10-05 / 09:04:18
Не чути, не видно гучних заяв фейСБУшного "губернатора" з цього приводу! Де поділася його москальська тверда позиція? А-а. згадав, він же півроку назад заявляв, що з контрабандою в області покінчено... залишилось тільки хабарництво!

Степан Крук 2016-10-05 / 08:57:58
Гадаю, що не виникає сумніву , що в цій злочинній схемі активно задіяні працівники СБУ, зокрема підрозділу "К". Без їх участі, ба, навіть керівництва, ця злочинна структура не протягнула б і дня. Якщо СБУ затримала працівника митниці, то виникає питання, а хто повинен затримувати крис із СБУ? Порочнмй круг, вічна "карусель"! Перший затриманий працівник СБУ був би позитивним сигналом для суспільства. В противному разі-це все мишинна возня! Цю справу потрібно терміново передати в НАБУ, якою би вона не здавалася дрібною для такого поважного органу. Іначе гаплик! І "Карусель" закрутиться з новою силою...

Степан Крук -Івану 2016-10-05 / 07:57:54
Суспільство зараз на підвищенному рівні активності. Хтось використовує це суспільне піднесення в інтересах групи зацікавлених, як це було з пересічниками, хтось піднімає людей і скеровує їх на те, щоб ремонтувати власним коштом вулицю. Та бувають моменти, коли людей достає несправедливість, приниження їх громадянської гідності. Тоді вони протестують за віру і правду. Безпредєл із боку владних структур та беззаконня люди не вибачають. І тут влада точно не відкупиться окремими полосами на дорозі, як це було з "пересічниками". Бо в покаранні винних та відновленні справедливості зацікавлені всі, а не тільки певна група.

До Гени Москаля 2016-10-05 / 00:03:14
Но што ґенці вжесь ушитку зміну уволив ци лим псась кастрірував тай усипив за то што здав касу сбу-шникам??

Микита 2016-10-04 / 23:50:11
Гроші брав пес і носив собі у вольєр, а тому суд прийняв рішення заборонити псу допуск до пункту пропуску на 2 роки, а кінолога поштрафували за неналежне виконання обов'язків по дресировці пса.

Митник 2016-10-04 / 23:43:46
Цікаво 7 000 євро та інші вилучені кошти вже повернули перевізникам?

насмішили ковдуші :) 2016-10-04 / 23:17:02
Зато результат роботи митників - 7 000 євро псові під хвіст (у псячій будці).

Вам би, митарі, зараз писки заткати і сопіти в дві дірки, а ви ще й з глупими коментами на люди вилазите... :-)

Чоп 2016-10-04 / 23:03:18
Понтів на рубиль, вихлопу на копійку. Ця так звана "спецоперація" із затриманням кінолога із задіяними засобами і людським ресурсом вартувала бюджету Держави більше ніж 50 000 грн. Результат роботи СБУ -0. Перерозподілили контрабандні фінансові потоки і ще заробили розбоєм за рахунок платників податків. Хавай бидло!

ЗОАС 2016-10-04 / 22:46:37
Посадили Фраса в одіночку на 20 років, шобого гузиця не свербіла брати взятку!!

іван 2016-10-04 / 22:30:48
Степану: А ви впевнені, що в нас є громадськість? Це Ви чи я? Чи Павлов Павло Павлович з малоосвіченими пересічниками, які блокували пункт пропуску і плювали вони на інтереси іших громадськостей? В нас кожен в першу чергу думає за себе і обєднуються лише задля задоволення співпадаючих інтересів, особливо на Закарпатті! Олігархи - теж громадськість.

Судді 2016-10-04 / 21:00:44
Ти иппен такий самий суддя, ги моя талпа. Є арешт без права внесення застави.

Так і кажи, що ти подельник цього таможеника-злодія

Суддя 2016-10-04 / 20:35:11
Ти дрете не дренди, бо не знаєш КПК . Застава судом обирається обов'язково, якщо визначається арешт.

Степан Крук 2016-10-04 / 20:25:26
Все робиться для того, щоб слідство не встановило кураторів у великих київських кабінетах! Якщо це "фуфло" громадськість зараз проковтне - світла в кінці тунелю ми ніколи не побачимо! Згадайте той "контрабандний тунель", про який телеефіри та преса навіть в Америці кричали. Хтось покараний за це? Нагадаю, що було це в часи Януковича. Хтось згадав про той тунель після Революції Гідності? Отожбо! А який суспільний резонанс тоді був по всій Україні!!! І все спустили на гальмах... Люди міняються, а злочинний "бізнес" передається та спадковується. Не залежно від революцій та змін суспільних формацій. Громадськості зараз потрібно надавити так, щоб вся та "сітка" пауків-кровосісів і їх послідовників сіла і не встала! І не вірте в те, що два, три, пять митників - стрілочників і є тією злочинною групою.

НОВИНИ: Кримінал

20:54
/ 1
Жителя Жденієва на Мукачівщині затримали на організації переправлення "ухилянтів" до Словаччини за $7 тис.
11:20
Депутату Нересницької сільради на Тячівщині повідомили про підозру в шахрайстві із землею вартістю понад 1,1 млн грн
18:57
Ужгородом розгулював чоловік з гранатою
17:47
На Закарпатті жінка вбила співмешканця стільцем, бо не хотіла займатися сексом
11:21
В Ужгороді вночі спалили Mercedes, вогонь пошкодив і припаркований поруч Buick
21:22
/ 2
На Рахівщині затримали 3-х закарпатців-"ухилянтів" та їх переправника з "фішкарями" на мотоциклі з Богдана
20:12
/ 1
В Ужгороді в 10 разів п'яніший за норму водій спричинив ДТП
18:09
Водій мікроавтобуса з Мукачева, що на смерть збив пасажира в Сваляві, уник покарання
16:21
/ 8
На Закарпатті ліквідували масштабну мережу шахрайських кол-центрів, через яку виманили в 17 іноземців майже $1 мільйон
15:50
/ 4
На Закарпатті прикордонник уник покарання за переправлення "ухилянтів", бо взяв гроші лиш "на солярку" і має позитивну характеристику
11:15
На Рахівщині затримали чоловіка з Тячівщини, який пострілом в голову з саморобного пістолета вбив свого двоюрідного брата
18:00
/ 1
В Ужгороді заблокували канал розповсюдження пропагандистської літератури в церковних лавках УПЦ МП
16:55
/ 1
На Ужгородщині затримали адвоката, який за хабарі влаштовував умовно засудженим неявку до органів пробації
15:50
У Чинадійові п'яний уродженець Чернівеччини штрикнув ножем свою закарпатську співмешканку
16:38
/ 1
На Берегівщині викрили інтернет-агітатора: виправдовував збройну агресію рф проти України
22:03
/ 7
В центрі Ужгорода пʼянезний і матюкливий протоієрей УПЦ МП влетів на авто в будинок
21:31
У Чопі під час пиятики 36-річний син господині вбив її 49-річного гостя