У Калинах на Тячівщині вулицю Леннона знов перейменували і вважають, що Москаль над ними посміявся і принизив (ВІДЕО)

Леніна, Леннона, Слов`янська– декомунізація у селі Калини на Закарпатті - набула всеукраїнського розголосу.

У Калинах на Тячівщині вулицю Леннона знов перейменували і вважають, що Москаль над ними посміявся і принизив (ВІДЕО)

"Губернатор" Геннадій Москаль звинуватив керівництво села у зволіканні зі зміною назви головної вулиці і видав розпорядження про перейменування вулиці Леніна на вулицю Леннона.

Місцевих жителів ця ініціатива розлютила - днями на сільській сесії депутати все ж переназвали вулицю, але на Слов`янську. Чим селянам не догодив всесвітньовідомий рок-музикант?

Ірина Бреза, Радіо "Свобода"

30 березня 2016р.

Теги: Калини, Леннон, перейменування, Москаль

Коментарі

селянин 2016-03-30 / 21:44:32
Треба в першу чергу копати в гузицю москаля по фамілії та по духу москальському. щоби його москальський дух не воняв на Закарпатті.

До нати 2016-03-30 / 19:35:53
Сама Ви "неук"!Радий за громаду Калин,що відстояла власну вулиці! Молодці!

ната 2016-03-30 / 18:30:05
Я в шоці які жителі села неуки

Еге ж 2016-03-30 / 16:38:26
Раз уже назвали Джона Ленона- ттреба було так залишити. Ви ни до кого не маете поваги! Джон Ленон теж Людина. А так, не цикаво, прозаично, не надихае. Название вулици це не тильки пам'ять, це и символ. А то сами украински фамилии ся виладили.

Експерт 2016-03-30 / 15:33:10
Москаль закинув замануху оби люди мали про, що поговорити. А з другої сторони іся пиз*обратія веде державу в "світлоє майбутньоє" про якоє писав Ленін...

форестер 2016-03-30 / 14:54:57
Ну з тим, що, як ви казали, наших людей часом тпеба копати в гузиці, а з багатьох - навіть вибивати "русскій дух", ніхто не сперечається.

Я говорив про те, що не треба вестися на москаля. Бо по факту ( а не на словах) він реально займається дискредитацію українського патріотичного руху і підігруванням союзникам по облраді - мадярам. По факту він привів в облраду ригів.

Оце і є ті справи, по яких йго варто реально оцінювати. А не за дешеві піар-акції з перейменуваннями.

Учасник 2016-03-30 / 14:34:15
Ага ,двадцять років готові були , і от
бл... трохи не вспіли .Знаю по двох містах ,шо там і в задниці нікому не
чухалося , а по селам і подавно .
Я не прихильник Москаля ,айбо 24-ри
роки шупатися ,ну то вже вибачте ,треба тряхнути ,оби ся проснули ...
Бо дотепер у нас з якогось будуна ,
Тургенева ,Талстова , Лермонтова і другі.І я шось не вижу ініціатив ,або як ви кажете ,што всьо уже готово ,
по перейменуванню не лиш совецьких улиць ,а і улиць " русскага міра" .
Знову Москаля чекати треба ?

форестер 2016-03-30 / 14:19:11
Учаснику

То Москаль тупо брав вже підготовані місцевими радами проекти рішень з готовими назвами, скориставшись тим, що десь не встигли вкластися в строки, бо сесію призначено на пізніше. Так було в тих же Мукачеві, Ужгороді.

Тобто, його заслуги тут нема жодної. Один лише піар.

Дуже деструктивний дядько. Від нього одне зло - нищення патріотів і т.д. Не ведіться на показуху.

Учасник 2016-03-30 / 14:04:41
Так десь Москаль і піарнувся , але нашим людям треба подекуди копняки
давати ...совецька власть нікого і нич
ни звідала ,і ніко ни виступав ...і за
мадяр ,і за чехів усі сиділи як миші ...Багато улиць Москаль перейменував
по ДІЛУ.
З'явилися улиці Бокшая ,Ерделі ,Волошина ,Гренджі-Донського ,і так далі .

форестер 2016-03-30 / 13:43:36
Жодне з "перейменувань" Москаля місцеві ради - в Ужгороді, Мукачеві - не прийняли і в передбаченому порядку поприймали власні назви вулиць. Тому ця показуха від Москаля - така ж дута, як і все решту, що він робить