У Мукачеві за неправильне паркування поліцейські оштрафували начальника міжгірської міліції (ФОТО)

Учора, 2 січня, у Мукачеві патрульні поліцейські помітили авто, припарковане з порушенням правил дорожнього руху, та вирішили перевірити документи власника, який зупинився на відстані 1 метра від пішохідного переходу.

У Мукачеві за неправильне паркування поліцейські оштрафували начальника міжгірської міліції (ФОТО)

З'ясувалося, що авто належить начальнику Міжгірського РВ міліції.

Також у водія був відсутній поліс обов'язкового цивільного страхування. На нього було складено постанову за статтями 122 ч.1 та 126 ч.1, повідомляє прес-служба патрульної поліції Ужгорода-Мукачева.

03 січня 2016р.

Теги: поліція, міліція

Коментарі

дерево 2016-01-04 / 14:57:17
ичі мав утікаті з тої поліції,як чорт од ладана,а вун ся тримле за посаду,як блоха гуні,так му треба.тепирь го пуйдуть ...або рішить???

бувший мент 2016-01-04 / 12:19:48
но та кой ниє рв міжгірського та най там уткриют циганську школу на чолі з директором жалізинським

свалява 2016-01-03 / 20:38:22
Ичі нормальний мент.А поліціянти лучше б ловили оленів на крутих іномарках та водіїв бусів,які паркуються прямо на пішохідних переходах.

111 2016-01-03 / 18:46:41
Шановні, немає у нас уже Міжгірського РВ. Пишіть грамотно.

май русин 2016-01-03 / 17:37:05
Vanya, то Мерс твого утця? :)

ник 2016-01-03 / 17:34:47
я знаю начальників райвідділів та гаїшників подеяких які працювали раніше то вних і жигулів нема в 50 років на той час

Vanya 2016-01-03 / 16:53:24
Ну і шо тут не так???? Не розумію!!! Хіба він "бикував"????? Нормальна, адекватна, цивілізована людина!!!!! А звідки машина і на які кошти, то на це є декларація!!!!! Народ, включайте замість емоцій мозги!!!!!!

ник 2016-01-03 / 15:44:03
він шо сука на чехах разом з язвов заробив падла помню як їхав правий сектор через Нижні Ворота то ті мусора шо стояли на постови даї з своїх машин номера познімали та поховали по пелорамах

ник 2016-01-03 / 15:40:38
хай буде за 11 тисяч у жони його за 15 будиноки за 500000 так це бідний на зарплату 2500 грн

R L 2016-01-03 / 15:35:01
КЕМРІ ТОЙОТА НА УКРАЇНСЬКИХ !!!!БЛЯХАХ ЗА 11 ТОН ЗЕЛЕНИХ ВІЧНО ?

ЗРАЗУ ВИДНО ГАЇШНИК
ТУТ НАВІТЬ ДИСКУСІЮ ВЕСТИ НІЧОГО.

Гаішник 2016-01-03 / 14:47:59
Тоже найшли мені машину дорогу...ви олені конкретні, машина за 11 тисяч доларів то розкош????подивіться бля.ь на яких іздять сигаржтчіки і контрабандісти??!!то нормально???а чоловік купив недорогу машину та то біда???повашому бідний значить порядний??!ганьба Вам

патріот 2016-01-03 / 14:05:55
його треба було штрафувати не за неправильне паркування, а за "неправильне" придбання дорого авто. За які гроші в бідному, гірському районі, нач.міліції їздить на такому авто. Це питання до люстраторів, ГПУ, НАБ і т.д.

ник 2016-01-03 / 12:53:30
то всі в ряд ментовські машини а поліса з них ніхто немає а половина машин ліваки

R L 2016-01-03 / 12:51:03
НАЧАЛЬНИК МІЛІЦІЇ МІЖГІРЯ НА ТОЙОТІ КЕМРІ ?
ВСЕ НОРМАЛЬНО
ВЗАГАЛІ ВСЕ.

НОВИНИ: Кримінал

16:14
Рецидивіста з Луганщини, який у Довгому через ревнощі п'яним зарізав співмешканку, взяли під варту без застави
23:29
На Берегівщині 7 "ухилянтів" з човнами, пошкодивши загородження, намагалися форсувати Тису в напрямку Угорщини
22:27
На Закарпатті двох шахраїв з Дніпра затримали на спробі заволодіти рекреаційними землями в Ясіні на Рахівщині
17:40
За "п'яне" вбивство співмешканки чоловіка з Кривої на Тячівщині засудили до 10 років ув’язнення
02:11
Розслідування загибелі військових 128-ї бригади на Запоріжжі триває за фактами держзради і недбалого ставлення до військової служби
23:20
/ 2
У Києві затримали організатора викритого ще в лютому "рецидивістського" ОЗУ з переправки "ухилянтів" в Румунію
22:22
Двоє байкерів з Чехії, подорожуючи Румунією, "заблукали" на закарпатську Рахівщину
19:43
/ 1
В Ужгороді психічнохворий чоловік повідомив про "замінування" банку
15:16
/ 1
На Закарпатті четверо "ухилянтів" з двома дитячими надувними колами планували перепливти Тису в Румунію
18:48
Жителя Дийди на Берегівщині повторно затримали на спробі переправлення "ухилянтів" через кордон
17:57
У 32-річного мешканця Довгого вилучили канабісу на 750 тис. грн і саджанці марихуани
16:11
/ 12
Переправник, який за хабар домовлявся з прикордонником про "вікно" для "ухилянтів" і дезертира, є інспектором нацпарку
14:58
На Закарпатті двоє переправників "ухилянтів" намагалися за $6 000 "домовитись" з прикордонником
11:12
У Сваляві чоловіка затримали на продажі гранати та набоїв до автомата
19:07
/ 1
У Львові закарпатцеві за переправлення "ухилянта" присудили 5 років тюрми замість 2-х "іспитових" від Тячівського суду
17:18
В українців, затриманих в Румунії за напад на українського прикордонника, був при собі відібраний в нього пістолет
14:33
Справу раніше судимої уродженки Рівненщини, яка за $25 тис. продала в Мукачеві 2,5 кг ртуті, передали до суду
13:30
На Рахівщині діти в лісі знайшли пораненого чоловіка, якого підстрелив односелець
17:23
23-річна закарпатка, представляючись представником служби безпеки банку, ошукала щонайменше трьох потерпілих
16:12
Справу по керівництву Карпатського біосферного заповідника, яке завдало збитків бюджету на 6,2 млн грн, направлено до суду
15:53
/ 2
Поліція знайшла водія, який в Ужгороді збив велосипедиста і втік
22:36
/ 12
У Румунії затримали двох українців, які на Закарпатті напали на прикордонника, відібрали пістолет і втекли через кордон
13:58
На Тячівщині зранку затримали авто осіб, що переправляли сигарети до Румунії безпілотником