Суддя Ференц визнав, що голова Перечинської РДА в резонансному інциденті не був п'яний

В Ужгородському міськрайонному судді відбулося судове засідання по розгляду цивільної справи стосовно голови Перечинської РДА Івана Бібена.

Суддя Ференц визнав, що голова Перечинської РДА в резонансному інциденті не був п

Про це Закарпаття онлайн повідомили в ГО "Спеціальний контроль".

За його підсумком головуючий суддя Андрій Ференц прийняв рішення, що у зазначеному інциденті за участі інспекторів ДАІ, свідком якого став активіст "Спеціального контролю", чиновник не вживав спиртні напої за кермом і не побачив суті правопорушення у діях Івана Бібена.

«Спецконтролівці» усі зібрані відео мають намір використати з метою люстрації судді А.Ференца.

20 березня 2015р.

Теги: Іван Бібен

Коментарі

цук 2015-03-25 / 12:26:15
йцук

бухар Олег Васильович 2015-03-21 / 19:06:17
Я б на місті Бібена вимагав ще й компенсацію, а то всякі там ГО дозволяють собі порочити чесне імя великого державного діяча.

своі 2015-03-21 / 18:36:25
де правий сектор ці гокупили тоже

Ференц 2015-03-21 / 17:59:42
Аш будете ня топити, ліпше у шампанському, мош?

lheu 2015-03-21 / 16:31:08
небожатко, Бібен...антаку ганьбу пережив...хах)))))))))

собутильник 2015-03-21 / 15:21:36
На сисе позорище Ференца чкода вірьовки, його доста втопити в тазіку пива :)

правда 2015-03-21 / 14:30:11
я неодно разово говорив поки не почнуть вышати судыв прокурорыв порядка не буде бо вони важають себе вишшою расою +богами

ЗАКАРПАТСЬКI ТIНI 2015-03-21 / 03:36:06
ми приступаемо до роботи
скоро увидите

Патріот 2015-03-20 / 20:36:29
Не приписуйте все Вікторові Балозі, це була не його кандидатура. Правда інша, якби у нас були СПРАВЖНІ громадські активісти, вони би такого службрвця просто на робоче місце недопустили. Ну випив собі, на щастя аварію не зробив, нікого не забив і сиди собі тихо й не будораж людей. Так ні, звязався з такими ж суддями-алкоголіками і справді кидає тінь на Балогу, бо всі ж бачили на відео що був п"яний як чіп. Хіба то його двійник був?

БІЛА ГОРЯЧКА 2015-03-20 / 20:35:45
най тот алкаш суддя Ференц сам сяде за грати замісто Бібена, сесе буде гуманно.

БІЛА ГОРЯЧКА 2015-03-20 / 20:32:54
най тот алкаш Ференц сам замісто Бібена, сесе буде гуманно.

психотерапевт 2015-03-20 / 20:28:36
правосуддя по-балогівськи! або він туй ніпрічьом? )))

ужгородець 2015-03-20 / 17:59:07
ференц- ти умніца!!!!!!!!!!!

Лео. 2015-03-20 / 17:43:44
Суддя Ференц і Гісема визнав директором, хоча підприємство так і не подало протокол про обрання Гісем В.В. директором Ужгородського коньячного заводу.

нарколог 2015-03-20 / 16:02:01
П"яне чучело, яке за бабло зробить любу незаконну гадость

Феміда 2015-03-20 / 15:37:58
Це не суддя, а корупційно-алкогольна карикатура на суддю. Він більше у запоях, ніж на роботі

Бібен 2015-03-20 / 15:01:55
Мушу зізнатись, було нелегко, в першу чергу матеріально (не даремно Ференц їздить на джипі за 1.5 млн. грн.), але я переміг!

Кум 2015-03-20 / 14:58:59
По міркуванням Ференца, який сам не просихає, що якщо Бібен не напився до білої горячки, то він не був п"яний. Як може любитель випити обідити іншого випивоху.

незасуджений 2015-03-20 / 14:57:39
Один з найпродажніших суддів Ужгородського міськрайонного суду. Алкаш, що не просихає.

мішо 2015-03-20 / 14:45:00
Постановив:люстрацію провести через кастрацію, без права оскарження процедури.

НОВИНИ: Соціо

15:28
У Міжгір’ї відкрили Алею Слави Героїв-Захисників
20:39
/ 4
Холмківська громада провела в останню дорогу Героя Михайла Койду з Розівки
16:45
/ 2
"Казанова" з Рівненського ТЦК Ярмошевич повернувся з фронту і формує нову бригаду в Ужгороді – ТСН
14:28
/ 3
ФОТОФАКТ. Закарпатський ОТЦК показав, як проходять базову підготовку усі мобілізовані до лав ЗСУ
01:52
/ 2
Від системи "Шлях" через неповернення водіїв відключили 2-х перевізників з Закарпаття
00:51
У Ракові на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Олександром Кострицею
23:20
У Тур'я Пасіці Ужгородського району провели в останню дорогу 24-річного Героя Олексія Тирпака
19:14
/ 1
Угорський інститут з Берегова отримав дозвіл розробляти 3 родовища з термальною водою на Берегівщині
18:10
/ 2
У Великому Березному попрощаються з Мирославом Майдичем, який загинув ще в лютому
16:53
/ 9
Ромжа, Галич і церква в Ужку: розроблено герб правлячого єпископа МГКЄ Теодора Мацапули
22:28
/ 1
У Мукачеві попрощалися з полеглим Героєм Василем Улинцем
21:51
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Юрієм Кучериком
19:32
Після втручання БЕБ Ужгородська міськрада скасувала тендер з ремонту ліфта на 2,2 млн грн
14:43
Закарпатцю присудили сплатити "Закарпатгазу" 188 тис.грн через "підкручений" лічильник
13:41
"Укрзалізниця" скасовує пересадковий потяг Ужгород-Чернівці
23:56
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим захисником Романом Гапаком
20:50
У січні-березні поточного року на Закарпатті здали житла в експлуатацію на 30% більше, ніж торік
20:35
/ 2
Африканець намагався незаконно потрапити в Україну зі Словаччини "щоби полікуватися"
11:23
На війні з росією поліг Федір Янчик з Берегова
11:03
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні Юрієм Кучериком
18:51
/ 13
Гранатометник "Вуйко"
16:25
/ 15
Новий радник мера Ужгорода Ковальський задекларував з дружиною 13 млн грн готівки
15:21
Інформація про, начебто, мінування берегів Тиси є ворожою ІПСО – ДПСУ
11:56
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Василем Улинцем
11:31
/ 1
В Ужгороді 4 червня попрощаються з полеглим Героєм – 22-річним Романом Гапаком
» Всі новини