В Ужгороді адвокат збив 3-річного хлопчика

Дорожно-транспортна пригода трапилася в обласному центрі Закарпаття учора близько 12-ї години.

В Ужгороді адвокат збив 3-річного хлопчика

Ужгородський адвокат, чоловік 1979 р.н. на своєму автомобілі марки "Nissan", їдучи по вулиці Жемайте, поблизу будинку №4 збив 3-річного хлопчика, який переходив дорогу у невстановленому місці.

Дитину одразу ж доставили до міської дитячої клінічної лікарні. У хлопчика підозрюють закриту черепно-мозкову травму та є садна тім'яної ділянки голови.

Як з'ясувалося, бабуся, гуляючи з хлопчиком, відпустила дитину і він побіг прямісінько на проїжджу частину до автомобілів, повідомляє УДАІ УМВС в Закарпатській області. 

Авто поміщено на штрафмайданчик.

17 жовтня 2013р.

Теги: адвокат, Ніссан

Коментарі

Знаючий 2013-10-18 / 01:00:51
А шо вам власне не подобається? Просто факт. Хось хоч раз був невдоволений, коли заголовок починався Мер, Губернатор, Президент, Лікар, Вчитель.. Таке враження, що вже готуються в протоколах вказувати, що за кермом був автослюсар, а адвокат-власник взагалі спав вдома.

Міжгіря 2013-10-17 / 20:17:35
А бачив різних дебілів зокрема такі як Міжгірські Щурі, але окремі дебіли-коментатори мене теж дуже здивували тим, що їм "піна з рота йде" через те, що у статті написана правда, а саме, що адвокат на ніссані збив на ВУЛИЦІ ТРЬОХРІЧНУ ДИТИНУ !!! Страшно те, що деякі дебіли (думаю що вни є членами партії регіонів) "вважають" що винні бабусі, дороги, і таке інше,- а не людина котра сидить за кермом і зобовязана на ВУЛИЦЯХ НЕ ДАВИТИ ДІТЕЙ !!?? Ну це вже повний дебіл.

Ігор Баран 2013-10-17 / 16:33:55
Повністю згоден із більшістю коментарів. Зробіть краще заголовок на зразок " хлопчик вискочив під колеса автомобілю"6

журналисту 2013-10-17 / 15:04:37
Зачем делать акценты на профессии? Водитель был в нетрезвом состоянии, хулиганил, препятствовал работе сотрудников милиции которые оформляли ДТП, скрылся с места ДТП? Другими словами разве он совершил, какие то действия, которые противоречат правилам адвокатской этики, и в связи с этим возникают к нему, как к адвокату, вопросы морально-этического плана?
В данном случае адвокат, пожарник, милиционер, сотрудник прокуратуры, журналист, всего лишь участник ДТП. Слава Богу все живи.

Антипатріот 2013-10-17 / 12:39:13
Треба за своїми дітьми дивитись, що навіть не знають, що таке дорога/ барани сільські/ , то бабулі, що ледь пересуваються, за ними доглядають / самі, як діти/ А, вул. Жемайте така саме роздолблена, як всі дороги в місті, не розженешся. Запрошую кореспондентів проїхатися " дорогою смерті для авто" -- вул. Капушанська в районі "Беркута"

жур-т 2013-10-17 / 11:28:15
Тобто, треба було написати, що 3-річний хлопчик збив "Ніссан" ужгородського депутата?

зачем передёргивать? 2013-10-17 / 11:03:39
Название статьи, воплощение в жизнь советов редактора немецкого журнала, новому сотруднику: "Для того, что бы наш журнал читался, ты должен излагать содержание событий, так, как этого хотят читатели. Если ты узнал, о том, что собака покусала прохожего, напиши статью под названием:- прохожий зверски и до крови искусал мирно проходящую собаку. ".
Какое отношение к этому происшествию имеет профессия водителя? А если бы он был журналист, тогда предполагаю было бы написано, о том, что власть использует камикадзе-смертников в лице трёх летних детей, для устранения неугодных журналистов?

Адвокат 2013-10-17 / 09:25:28
Ко Анісімов Юрка на Ніссані Джипику своєму чи ко ще має ніссан із адвокатів?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:30
У Голятині на Хустщині виявили потопельника, на Ужгородщині – мертвим чоловіка, що зник в лісі, а на Рахівщині – тіло в горах
13:56
У Жукові на Мукачівщині горіли сонячні батареї на даху
19:21
У горах на Рахівщині неподалік кордону виявили мертвого чоловіка
20:37
У Тереблі на Тячівщині внаслідок зіткнення з VW Golf загинула 71-річна пасажирка мотоцикла
11:50
/ 1
У Бедевлі на Тячівщині згоріла коптильня з 30 кілограмами м'яса
11:35
У Чехії пасажирський потяг RegioJet, що їхав в Україну, зіткнувся з вантажним: четверо людей загинуло, багато травмованих
11:00
/ 1
Дівчинка на самокаті, яку в Нижній Апші на Тячівщині збило авто, жива, її життю нічого не загрожує (ОФІЦІЙНО)
22:48
/ 7
ВІДЕОФАКТ. У Нижній Апші на Тячівщині авто травмувало дитину на самокаті
11:10
Троє людей, серед яких дитина, отримали опіки під час пожежі у Виноградові
11:02
У Мукачеві пожежні врятували будинок і допомогли господарю
14:10
Їдучи з Тур'я Пасіки в Перечин, Kia врізалася в дерево на узбіччі – травмувалися вагітна водійка та її малолітня донька
11:09
У неділю на Рахівщині дві групи туристів потребували допомоги гірських рятувальників
11:23
Через травми, отримані в зіткненні з мікроавтобусом, 49-річного мотоцикліста з Квасів на Рахівщині транспортували до лікарні в Тячеві
06:33
/ 18
Війна близько: російські ракети залетіли на Закарпаття
11:38
/ 6
У двох дівчаток з числа 16 дітей, що травмувалися на мотузковому парку в Ужгороді, діагностовано переломи ніг
11:14
На пожежі в Хусті виявили непритомну жінку
20:00
/ 3
В Боздоському парку Ужгорода обірвався трос мотузкового парку, травмувалося 16 дітей
13:40
/ 1
У Виноградові зранку загорілося припарковане Renault Thalia
11:39
/ 1
На Донеччині поліг Сергій Пойда з Міжгір'я
11:05
У Хусті зіткнулися вантажівка Renault Master та легковик Lada Samara, водія легковика деблоковували
14:43
/ 2
В Ужгороді 68-річний мотоцикліст важко травмувався, врізавшись у вантажівку, яка не пропустила його на колі
11:05
У вечері понеділка в Мукачеві гасили загорання у двох будівлях
14:24
В Ужгороді на пожежі загинула жінка (ОФІЦІЙНО)
14:03
В Ужгороді в Ужі потонув хлопець з Галоча на Ужгородщині (РОЗШИРЕНО)
13:58
У Ясіні на Рахівщині в суботу згорів будинок
» Всі новини