ФОТОФАКТ. В Ужгороді з кранів тече «підголублена» вода

Світлина, на якій чітко видно, що набрана з водопровідного крану вода «віддає» блакиттю, оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук ужгородець Володимир Токач.

ФОТОФАКТ. В Ужгороді з кранів тече «підголублена» вода

Під фото ужгородець розмістив і супровідний текст: «Друзі! Це вода з-під крану тече! Ахтунг!». У коментарях користувачі цікавляться, чи не через додавання мідного купоросу вода набула такого незвичного яскраво-блакитного кольору. Який, до слова, є отруйною речовиною (агрохімікатом).

07 серпня 2013р.

Теги: вода, кран, купорос

Коментарі

Адмін 2013-08-07 / 23:41:50


Видалено, бо крім хамства він більше нічого не містив...


Микола 2013-08-07 / 22:49:09
Чому коментар видалено??? Якщо б то була правда, то мали зробити Акт, в присутності представників жека, водокалу і як мінімум 2-х свідків в будинку... А так то все мулька...

Микола 2013-08-07 / 20:43:08


Коментар видалено. Адмін


Генек 2013-08-07 / 20:35:28
Тобто, Водоканал не при ділах, вся справа в посудомийках? Тоді потрібно лише пройтися по поверхах і перевірити чи правильно підключені побутові прилади до водопостачання та водовідведення. Мав колись справу з пралками та посудомийками і шось слабо собі уявляю, як можна то неправильно підключити...

??? 2013-08-07 / 20:30:51
Омеляненко, ти?

Соц Експерт 2013-08-07 / 20:13:28
Как гонит,Володимир Токач,как гонит!!
Я эти фото видел в соц сети в прошлом году у жителя Одессы.
ФОТОФАКТ.Ага,ща..

вантуз 2013-08-07 / 19:05:53
"Голубая вода", ну, якщо ти не чоловік, то тим більше зрозуміло, чому ти перепощуєш такі дурниці. :-)) і не розумієш різниці між водопроводом і каналізацією. :-))))))))

вантузу 2013-08-07 / 18:35:21
по-перше, я не чоловік) по-друге, про подібну проблему писалося неодноразово. якби це було у цілому районі міста - можна казати, що йде якесь хімічне потрапляння у мережу. якщо це на стояку в одному підїзді - значить там є вплив сторонніх речовин. вантуз, спробуй вилити весь засіб "Гала" одночасно в унітаз та раковину - побачиш що буде...

вантуз 2013-08-07 / 18:21:13
Дурне посилання. Чоловіче, ти знаєш з яким тиском з крана йде вода? думаю, що знаєш. так от попробуй заштовхати щось у водопровідну воду, наприклад з посудомийки. Зможеш?

Голубая вода 2013-08-07 / 18:10:41
http://www.youtube.com/watch?v=9CrfmOdrMZI

НОВИНИ: Соціо

20:39
/ 4
Холмківська громада провела в останню дорогу Героя Михайла Койду з Розівки
16:45
/ 2
"Казанова" з Рівненського ТЦК Ярмошевич повернувся з фронту і формує нову бригаду в Ужгороді – ТСН
14:28
/ 2
ФОТОФАКТ. Закарпатський ОТЦК показав, як проходять базову підготовку усі мобілізовані до лав ЗСУ
01:52
/ 2
Від системи "Шлях" через неповернення водіїв відключили 2-х перевізників з Закарпаття
00:51
У Ракові на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Олександром Кострицею
23:20
У Тур'я Пасіці Ужгородського району провели в останню дорогу 24-річного Героя Олексія Тирпака
19:14
/ 1
Угорський інститут з Берегова отримав дозвіл розробляти 3 родовища з термальною водою на Берегівщині
18:10
/ 2
У Великому Березному попрощаються з Мирославом Майдичем, який загинув ще в лютому
16:53
/ 9
Ромжа, Галич і церква в Ужку: розроблено герб правлячого єпископа МГКЄ Теодора Мацапули
22:28
/ 1
У Мукачеві попрощалися з полеглим Героєм Василем Улинцем
21:51
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Юрієм Кучериком
19:32
Після втручання БЕБ Ужгородська міськрада скасувала тендер з ремонту ліфта на 2,2 млн грн
14:43
Закарпатцю присудили сплатити "Закарпатгазу" 188 тис.грн через "підкручений" лічильник
13:41
"Укрзалізниця" скасовує пересадковий потяг Ужгород-Чернівці
23:56
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим захисником Романом Гапаком
20:50
У січні-березні поточного року на Закарпатті здали житла в експлуатацію на 30% більше, ніж торік
20:35
/ 2
Африканець намагався незаконно потрапити в Україну зі Словаччини "щоби полікуватися"
11:23
На війні з росією поліг Федір Янчик з Берегова
11:03
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні Юрієм Кучериком
18:51
/ 12
Гранатометник "Вуйко"
16:25
/ 15
Новий радник мера Ужгорода Ковальський задекларував з дружиною 13 млн грн готівки
15:21
Інформація про, начебто, мінування берегів Тиси є ворожою ІПСО – ДПСУ
11:56
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Василем Улинцем
11:31
/ 1
В Ужгороді 4 червня попрощаються з полеглим Героєм – 22-річним Романом Гапаком
09:40
Учасники велозаїзду "Big City Ride" в Ужгороді відкрили велосезон і зібрали майже 68 тис. грн для ЗСУ
» Всі новини