У поїзді "Москва-Будапешт" у негра забрали паспорт

Працівниками лінійного відділу на станції Чоп разом з прикордонниками під час здійснення прикордонно-митного контролю у вагоні міжнародного пасажирського поїзду сполученням «Москва-Будапешт» у громадянина африканської зовнішності було вилучено паспорт.

Документ містив явні ознаки підробки, а саме переклеєна фотографія. , - повідомляє підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

05 серпня 2013р.

Теги: негр, паспорт

Коментарі

pfr 2013-09-21 / 00:16:36
негр видав фото переклеїв своє на білого чоловіка, но сам іще вмитися білизною не вспів :)

гарантуй 2013-08-06 / 18:34:56
2 Віт. Тоді зобороніть назву села Негрьово. Бо це є принизливе для його мешканців - євроукраїнців. ))))))



Віт 2013-08-05 / 21:23:25
Не філософствуйте... тим паче це у вас не виходить! Я просто сказав що слово негр можна замінити менш образливим та расистським, як і роблять європейці...

кку 2013-08-05 / 20:53:18
а в нас міліція вже й потяги з пасажирами оформлює???? що за бридота? знову підмазуєтесь під прикордонників???

іронічний читач 2013-08-05 / 18:27:59
після відпусток багато негрів буде в Україні. Море та спека - у поміч.

Istvan 2013-08-05 / 17:10:02
До Віт - а що, і афріканські негрі теж темношкірі люди африканського походження?
А європейці мож світлошкірі люди європейського походження?

філолог 2013-08-05 / 16:44:08
Анд), іронія сприйнята. :) Але той негр, швидше всього, не є навіть громадянином України, і не відомо чи вихідцем з Африканського континенту. Тому редакція, на відміну від прес-служби міліції, яка написала про "африканську зовнішність", тоді як третина Африки - це араби, а є ще бербери, білі і т.д.), вжила це слово абсолютно доречно. Лексема "негр" коротко і без нюансів кваліфікує суб'єкта всієї цієї історії. Всі інші є нетрадиційними, багатослівними і, при цьому, неточно відображають суть.

філолог 2013-08-05 / 16:33:52


Віт, це ви дурниці пишете. Саме так, Україна належить до тих країн, де слово "негр" не має негативного забарвлення. Так склалося історично - у нас немає "власних" негрів, відповідно - і негативного досвіду співжиття з ними, а радянська пропаганда прививала добре ставлення до чорношкірих людей.

Негатив сюди привнесли саме ви, при чому - саме за грантовою мовною традицією, що видає у вас заробітчанина на грантових фінансах і, відповідно, носія чужорідних понять.

В Україні ще є слово "німець". Тобто, етимологічно, "німий, той, хто не вміє говорити "людською" мовою". Тобто, на противагу "СЛОВ'янам". Може накажете мені говорити "дойч"? :)


Анд) 2013-08-05 / 16:11:17
Правильно писати афроукраїнець!

Віт 2013-08-05 / 16:06:06
до "філолога"
Дурниці пишете...
Вікіпедію почитайте:
Негр — назва людини негроїдної раси. Слово часто трапляється в літературі або просторіччі. У багатьох країнах Європи й Північної Америки в наш час частіше вживається позначення «темношкірі люди африканського походження». Слово негр та похідні від нього вважають застарілим етнонімами, неввічливими та політично некоректними, розглядають як принизливі, образливі та расистські, хоча в деяких країнах слово має нейтральне значення...
Значить Україна належить саме до "деяких"?
Звісно в простому спілкуванні це слово нічого не значить, але сайт який позиціонує себе як ЗМІ мав би добирати висловів...
Хоча мені самому негри до одного місця))

філолог 2013-08-05 / 15:45:31


А що, слово негр уже заборонене в українській мові? А фото негрів ще публікувати можна? Бо якби було фото з цієї події, то на ньому би був негр, а не білий чи азіат. Може, заборонити, га?


:))))) 2013-08-05 / 15:28:21
Циган "африканської зовнішності"? :-)))))))))))))))))))))))))

Митя 2013-08-05 / 15:20:07
я теж проти таких заголовків! треба було написати - "У людини з чорним обличчям забрали паспорт". То міг бути і не нігер, а циган. Не судіть по зовнішності.

Віт 2013-08-05 / 14:43:04
Дуже не етично писати такі заголовки...

НОВИНИ: Кримінал

20:54
/ 1
Жителя Жденієва на Мукачівщині затримали на організації переправлення "ухилянтів" до Словаччини за $7 тис.
11:20
Депутату Нересницької сільради на Тячівщині повідомили про підозру в шахрайстві із землею вартістю понад 1,1 млн грн
18:57
Ужгородом розгулював чоловік з гранатою
17:47
На Закарпатті жінка вбила співмешканця стільцем, бо не хотіла займатися сексом
11:21
В Ужгороді вночі спалили Mercedes, вогонь пошкодив і припаркований поруч Buick
21:22
/ 2
На Рахівщині затримали 3-х закарпатців-"ухилянтів" та їх переправника з "фішкарями" на мотоциклі з Богдана
20:12
/ 1
В Ужгороді в 10 разів п'яніший за норму водій спричинив ДТП
18:09
Водій мікроавтобуса з Мукачева, що на смерть збив пасажира в Сваляві, уник покарання
16:21
/ 8
На Закарпатті ліквідували масштабну мережу шахрайських кол-центрів, через яку виманили в 17 іноземців майже $1 мільйон
15:50
/ 4
На Закарпатті прикордонник уник покарання за переправлення "ухилянтів", бо взяв гроші лиш "на солярку" і має позитивну характеристику
11:15
На Рахівщині затримали чоловіка з Тячівщини, який пострілом в голову з саморобного пістолета вбив свого двоюрідного брата
18:00
/ 1
В Ужгороді заблокували канал розповсюдження пропагандистської літератури в церковних лавках УПЦ МП
16:55
/ 1
На Ужгородщині затримали адвоката, який за хабарі влаштовував умовно засудженим неявку до органів пробації
15:50
У Чинадійові п'яний уродженець Чернівеччини штрикнув ножем свою закарпатську співмешканку
16:38
/ 1
На Берегівщині викрили інтернет-агітатора: виправдовував збройну агресію рф проти України
22:03
/ 7
В центрі Ужгорода пʼянезний і матюкливий протоієрей УПЦ МП влетів на авто в будинок
21:31
У Чопі під час пиятики 36-річний син господині вбив її 49-річного гостя
18:03
У Оноківцях грабіжник приснув з газового балончика в обличчя односельців, зайшов до будинку та обікрав
16:14
Рецидивіста з Луганщини, який у Довгому через ревнощі п'яним зарізав співмешканку, взяли під варту без застави
23:29
На Берегівщині 7 "ухилянтів" з човнами, пошкодивши загородження, намагалися форсувати Тису в напрямку Угорщини
22:27
На Закарпатті двох шахраїв з Дніпра затримали на спробі заволодіти рекреаційними землями в Ясіні на Рахівщині
17:40
За "п'яне" вбивство співмешканки чоловіка з Кривої на Тячівщині засудили до 10 років ув’язнення
02:11
Розслідування загибелі військових 128-ї бригади на Запоріжжі триває за фактами держзради і недбалого ставлення до військової служби
23:20
/ 1
У Києві затримали організатора викритого ще в лютому "рецидивістського" ОЗУ з переправки "ухилянтів" в Румунію