На прохання інваліда Петьовка подарував йому азбуку Брайля (ФОТО)

Під час прийому громадян, який проводили в селі Лазещина помічники народного депутата України Василя Петьовки Михайло Штефко та Степан Хома, до них з проханням допомогти звернувся житель села Лазещина, інвалід І-ої групи Микола Калинюк.

На прохання інваліда Петьовка подарував йому азбуку Брайля (ФОТО)

Батько сімох дітей, троє з яких здобувають вищу освіту, розповів помічникам народного депутата  про свою важку долю. Чоловік каже – він інвалід І групи по втраті зору. Окрім цього, страждає ще й на цукровий діабет та гіпертонію. Звернув пан Микола увагу помічників народного депутата на відсутність у  вільному  доступі відповідної спеціальної літератури для людей з вадами зору, зокрема азбуки  Брайля.

Василь Петьовка одразу відреагував на проблему прохача і вже цього тижня до Лазещини  завітав представник народного депутата, який вручив  Миколі  Калинюку азбуку Брайля та передав вітання від народного  депутата Василя Петьовки. 

15 липня 2013р.

Теги: інвалід, азбука Брайля, Лазещина

Коментарі

Це я 2013-07-16 / 09:45:00
Дуже добре що людина відгукнулася на прохання, допомогла. З цим проблеми не є. Мене цікавить, чому з цією проблемою незрячої людини не зайнявся соцзахист або інша держустанова, якій потрібно піклуватися організацією подібних курсів.

Ст. 2013-07-16 / 09:40:15
І це дійсно проблема!!!

Ст. 2013-07-16 / 09:39:19
Шановні дописувачі!
Писати - не міхи тігати! Хай просто хтось з Ужгорода чи де інде, попробує дістати цю азбуку і викладе суть проблеми в інеті. Зараз для людей з вадами зору спецлітературу дістати в Закарпатті неможливо, тим паче якщо проживаєш в сільській місцевості.

Микола 2013-07-15 / 21:54:07


Вася Петьовка хороша людина, не одній людині допоміг, реально....і ************** у свого конюха!


Віт 2013-07-15 / 20:21:20
ну й нехай... головне не перемога, а участь))

... 2013-07-15 / 20:12:52
Оце б ми з вами налагодили тут змагання - хто кого переплюне. Просто чудесна б вийшла акція. Закінчилося б тим, що ми святі бублики, що зазвичай у таких панів над головами з'являються, на кілочки кидали, хто більше завадить. Але переміг би, звичайно ж, Василь Петьовка, або ще хтось із вінценосного закарпатського роду.

Віт 2013-07-15 / 19:54:28
Та ні, пана в нас нема... І ваші натяки щодо прихильності до ЄЦу даремні, я далеко не їх прихильник. А то що добро без мегафону ходить, хто зна, бо люди те добро не помічають вже давно... А так написали - може прикладом для когось послужить. Хто вам, шановний "трикрапко" не дає зробити подібне добро, та написати тут, бодай в коментарях - "Дурниці це, я он що зробив людям!"

... 2013-07-15 / 19:49:57
А вам, би хлопці аби пана лизнути. Добро, не часто на на сторінках зустрінеш, бо добро тихо, без мегафону між людей ходить. Але що я вам розповідаю, ви видно дуже морально чутливі суб'єкти.

Віт 2013-07-15 / 19:49:41
А що, спитайте думку людини, яка отримала подарунок. Міг подарувати й конюх, та написати розтиражувати у всіх ЗМІ. Хто йому мішає... Будь яку діяльність від депутатів, що є корисною хоч одній людині треба цінити, бо це зараз рідкість.

УТОС 2013-07-15 / 19:43:09
Був би той ... сліпим, побачили би, як би говорив

*** 2013-07-15 / 19:37:55


І чого б то я зубоскалив, пане три крапки? Нині не часто зустрінеш щось доброго, а тут що чоловік попросив, те йому і подарували. Зір повернути не просив, а просив азбуку Брайля, бо, очевидно, хоче читати - якщо і не так, як ми, то хоча б так, як може.

А вам, аби напаскудити...


... 2013-07-15 / 19:28:04
Цю інформацію слід терміново перекласти на азбуку Брайля, щоб всі інваліди зору змогли її прочитати. Хто знає, можливо це подіє на них цілюще і вони прозріють. Заодно і ПЕтьвку буде обрано у НЕБЕСНИЙ ПАРЛАМЕНТ і Василь сяде праворуч СПІКЕРА

НОВИНИ: Соціо

20:39
/ 4
Холмківська громада провела в останню дорогу Героя Михайла Койду з Розівки
16:45
/ 2
"Казанова" з Рівненського ТЦК Ярмошевич повернувся з фронту і формує нову бригаду в Ужгороді – ТСН
14:28
/ 2
ФОТОФАКТ. Закарпатський ОТЦК показав, як проходять базову підготовку усі мобілізовані до лав ЗСУ
01:52
/ 2
Від системи "Шлях" через неповернення водіїв відключили 2-х перевізників з Закарпаття
00:51
У Ракові на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Олександром Кострицею
23:20
У Тур'я Пасіці Ужгородського району провели в останню дорогу 24-річного Героя Олексія Тирпака
19:14
/ 1
Угорський інститут з Берегова отримав дозвіл розробляти 3 родовища з термальною водою на Берегівщині
18:10
/ 2
У Великому Березному попрощаються з Мирославом Майдичем, який загинув ще в лютому
16:53
/ 9
Ромжа, Галич і церква в Ужку: розроблено герб правлячого єпископа МГКЄ Теодора Мацапули
22:28
/ 1
У Мукачеві попрощалися з полеглим Героєм Василем Улинцем
21:51
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Юрієм Кучериком
19:32
Після втручання БЕБ Ужгородська міськрада скасувала тендер з ремонту ліфта на 2,2 млн грн
14:43
Закарпатцю присудили сплатити "Закарпатгазу" 188 тис.грн через "підкручений" лічильник
13:41
"Укрзалізниця" скасовує пересадковий потяг Ужгород-Чернівці
23:56
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим захисником Романом Гапаком
20:50
У січні-березні поточного року на Закарпатті здали житла в експлуатацію на 30% більше, ніж торік
20:35
/ 2
Африканець намагався незаконно потрапити в Україну зі Словаччини "щоби полікуватися"
11:23
На війні з росією поліг Федір Янчик з Берегова
11:03
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні Юрієм Кучериком
18:51
/ 12
Гранатометник "Вуйко"
16:25
/ 15
Новий радник мера Ужгорода Ковальський задекларував з дружиною 13 млн грн готівки
15:21
Інформація про, начебто, мінування берегів Тиси є ворожою ІПСО – ДПСУ
11:56
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Василем Улинцем
11:31
/ 1
В Ужгороді 4 червня попрощаються з полеглим Героєм – 22-річним Романом Гапаком
09:40
Учасники велозаїзду "Big City Ride" в Ужгороді відкрили велосезон і зібрали майже 68 тис. грн для ЗСУ
» Всі новини