ФОТО автопригоди у Міжгір'ї, де "Фольксваген" влетів у будинок

Як уже поввдомляло Закарпаття онлайн, 30 квітня о 04:25 в смт Міжгір’я на вулиці Шевченка сталася резонансна ДТП - легковий автомобіль "Фольксваген Пассат" протаранив паркан приватного обійстя та в’їхав у житловий будинок.

ФОТО автопригоди у Міжгір

Унаслідок цієї дорожньо-транспортної пригоди  29-річний водій іномарки та його двоє пасажирів - 1988 та 1992 років народження - з політравмами різного ступеня важкості госпіталізовані в реанімаційне відділення Міжгірської райлікарні.

З мешканців будинку ніхто не постраждав, хоча внаслідок тарану бокова стіна житлового будинку зазнала ушкоджень на 60-70 відсотків.

Фото Управління ДСНС в Закарпатській області

30 квітня 2013р.

Теги: Фольксваген, ДТП

Коментарі

сусід 2013-05-02 / 23:09:38
Мати наркомана-шумахера Іванишина робит з баб сміха погрожує, що нич не заплатит а по судах буде їх тьогати до зими. Викохала придурка бо й сама не ліпша. Коби Бог дав , щоби мала на другий Великдинь то, що нині мают сисі дві баби, тай тоти котрі ї помагают.

AlF 2013-05-02 / 21:08:58
Шанавний ЩУР: якраз у тому місті дорого знаходится у дуже доброму стані.І як можна виписати Г...у якщо він навіть не підводитсь а М...о в Ужгороді з гематомой голови? Хіба що в ній немає мозгів і нема що струсити.

ALF 2013-05-02 / 21:05:12
Сьгодні одну з мешканок забрала *швидка* Бабця до сих пір неоговталась ві д тої жахливої ночі.І слава богу що спала на кухні а не вспальні куди в*гості* завітав пассат у 2 години ночі кермований новоспеченим Шумахреном.

ALF 2013-05-02 / 21:00:49
Обкурені придурки після буйної гулянки неподілили кермоюА зараз *представники* власника авто відказуются компенсувати(ще й погрожують двом старим мешканкам)шкоду заподіяну молодими наркозалежними особами.

Ужгородець 2013-05-01 / 23:15:26
Тать щто не видите на хижі кулько тормозного шляху. Ко туй повів же го ниє?

тц 2013-05-01 / 22:09:28
як шо ти не розбираєш тормозний шлях від пробуксовки, то ніц не зробиш! і пролетіти 3 метри до хати і 2 метри в хаті на швидкості 40 км в год, Які дозволені на цій трасі, ніколи не буде!

ГУФИЧ 2013-05-01 / 21:46:32
Є ТАМ ТОРМОЗНИЙ ШЛЯХ НЕТРЕБА БРЕХАТИ І РОЗДУВАТИ БРЕХНІ(ЛЬОПАКИ ВИ) Я ТУТ ЩЕ Й ОДНУ ПРАВДУ НЕ ПРОЧИТАВ

тц 2013-05-01 / 21:29:21
Тут не дороги винуваті, а водій!!!на місці аварії не було гальмівного шляху взагалі.Якщо б водій хотяби притормозив, не було би таких наслідків!!!!

ЩУР 2013-05-01 / 20:44:30
НАСКІЛЬКИ Я ЗНАЮ ВСІ ХЛОПЦІ ВЖЕ В НОРМАЛЬНОМУ СТАНІ В ВЕЛИКОДНУ ПЯТНИЦЮ БУДУТЬ ВИПИСАНІ, НЕТРЕБА ЛАЙНОМ ОБСИРАТИ ВСІХ, СПОЧАТКУ ПОДИВІТЬСЯ НА НАШІ ДОРОГИ!!!

7841 2013-05-01 / 09:15:08
треба було І номерний знак одразу, щоб ми знали героя в лице

Адмін 2013-04-30 / 22:30:51
Здається вчора ви просто потрапили "під роздачу". Наскільки я розумію - випадково... ))

G.S. 2013-04-30 / 22:08:33
Адміну:
радий допомогти :) головне, щоб анонімного проксі не було :)))))

Адмін 2013-04-30 / 21:58:42
До G.S.

Дякуємо, виправили.

верховинець 2013-04-30 / 21:41:59
Хто то наш голова РДА - ЩУР ???

G.S. 2013-04-30 / 21:38:23
...дE "Фольксваген" влетів у будинок...
...З мешканців...

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:30
У Голятині на Хустщині виявили потопельника, на Ужгородщині – мертвим чоловіка, що зник в лісі, а на Рахівщині – тіло в горах
13:56
У Жукові на Мукачівщині горіли сонячні батареї на даху
19:21
У горах на Рахівщині неподалік кордону виявили мертвого чоловіка
20:37
У Тереблі на Тячівщині внаслідок зіткнення з VW Golf загинула 71-річна пасажирка мотоцикла
11:50
/ 1
У Бедевлі на Тячівщині згоріла коптильня з 30 кілограмами м'яса
11:35
У Чехії пасажирський потяг RegioJet, що їхав в Україну, зіткнувся з вантажним: четверо людей загинуло, багато травмованих
11:00
/ 1
Дівчинка на самокаті, яку в Нижній Апші на Тячівщині збило авто, жива, її життю нічого не загрожує (ОФІЦІЙНО)
22:48
/ 7
ВІДЕОФАКТ. У Нижній Апші на Тячівщині авто травмувало дитину на самокаті
11:10
Троє людей, серед яких дитина, отримали опіки під час пожежі у Виноградові
11:02
У Мукачеві пожежні врятували будинок і допомогли господарю
14:10
Їдучи з Тур'я Пасіки в Перечин, Kia врізалася в дерево на узбіччі – травмувалися вагітна водійка та її малолітня донька
11:09
У неділю на Рахівщині дві групи туристів потребували допомоги гірських рятувальників
11:23
Через травми, отримані в зіткненні з мікроавтобусом, 49-річного мотоцикліста з Квасів на Рахівщині транспортували до лікарні в Тячеві
06:33
/ 18
Війна близько: російські ракети залетіли на Закарпаття
11:38
/ 6
У двох дівчаток з числа 16 дітей, що травмувалися на мотузковому парку в Ужгороді, діагностовано переломи ніг
11:14
На пожежі в Хусті виявили непритомну жінку
20:00
/ 3
В Боздоському парку Ужгорода обірвався трос мотузкового парку, травмувалося 16 дітей
13:40
/ 1
У Виноградові зранку загорілося припарковане Renault Thalia
11:39
/ 1
На Донеччині поліг Сергій Пойда з Міжгір'я
11:05
У Хусті зіткнулися вантажівка Renault Master та легковик Lada Samara, водія легковика деблоковували
14:43
/ 2
В Ужгороді 68-річний мотоцикліст важко травмувався, врізавшись у вантажівку, яка не пропустила його на колі
11:05
У вечері понеділка в Мукачеві гасили загорання у двох будівлях
14:24
В Ужгороді на пожежі загинула жінка (ОФІЦІЙНО)
14:03
В Ужгороді в Ужі потонув хлопець з Галоча на Ужгородщині (РОЗШИРЕНО)
13:58
У Ясіні на Рахівщині в суботу згорів будинок
» Всі новини