Працівники УБЕЗ затримали заступника міського голови Ужгорода Віталія Семаля

Пообіді Віталія Семаля викликали на допити і не відпустили. Питання про арешт вирішуватиметься протягом трьох днів. Депутати Ужгородської міської ради написали звернення до правоохоронних органів з проханням замінити арешт іншим запобіжним заходом.

Пообіді Віталія Семаля викликали на допити і не відпустили. Питання про арешт вирішуватиметься протягом трьох днів. Депутати Ужгородської міської ради написали звернення до правоохоронних органів, з прохання замінити арешт іншим запобіжним заходом.

Затримання Семаля здивувало усіх на Поштовій, адже там його знають як чесну людину, яка виконувала свої обов’язки і не була залучена у різноманітні схеми. 

Віталій Семаль опікується питаннями житлово-комунального господарства міста, експлуатації інженерних мереж, ремонту доріг та благоустрою.

Спроби додзвонитися до Віталія Юрійовича не дали результату – абонент на даний момент знаходиться поза зоною.

02 жовтня 2012р.

Теги: Семаль

Коментарі

Знаючий 2012-11-13 / 22:11:52
ТАК ЙОМУ І НАДА !!!! БАБКИ З ПОГОРЄЛОВИМ РОЗДІРІБЕНИЛИ, ТЕПЕР ХАЙ ВІДПОВІДАЄ !!!! 1 ШКОЛА І ДОТИПЕР НЕ ЗРОБЛЕНА НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ.

Яблуко 2012-10-04 / 09:22:42
Семаль чесний і порядний чоловік! А даний арешт це результат розбірок між Ледидою та Балогою!

лом 2012-10-03 / 19:52:22
хмурий ты дебил,а Фогель действительно правильный человек.

Антон 2012-10-03 / 11:03:45
Просто тішить амнезія ужгородців. Чи забули, що Погорелова на мера проштовхували "Удар", "Батьківщина", "Фронт Змін" та "Єдиний центр"? І такі вони там наївні, що не знали, кого садять у мерське крісло. Безвідповідальні як вони, так і ужгородці, які за них знову ратують. Хотів би я бачити, як Буланов, Щадей, Чуучка, Сербайло й інші горе-опозиціонери публічно визнали помилку, взяли на себе відповідальність за те, що в місті робиться -- і вибачились. Нє даждьотєсь.

сміт 2012-10-03 / 07:42:27
фогель чесний чоловік і хороший спеціаліст

Хмурий 2012-10-03 / 07:28:47
о тото правильно, то вшитко замутив Фогель, зблатовав Погорелого. Ко їздив у Лемберг ? Фогель! Чиї соображенія по схемі тепла по вароші ? Фогеля і його цімбори Крегера. А кулько Крегер на свою фірмочку заробив на тотіх схемох? Га? От де ниточкам розмотуватися !

Іван 2012-10-03 / 06:45:26
Ужгородський голова Віктор Погорєлов - злодюга, хабарник і безбожник-окультість (ворожить на чорній магії), то хто ж може бути навколо нього ??? Злодюги і казнокради. Навіть незаконна прихватизація комплексу "Корона" - відверта і цінічна корупційна схема і крадіжка майна міста. Документальна сцепка (висвітлена в ЗМІ): мер Віктор Погорелов, міськдепутат Іван Волошин, начальник департаменту майна міста Олексій Касперов - усі учасники злочинної комісії по конкурсу щодо прихватизації Корони. Результат - пхватизував Іван Волошин (міськдепутат, секретар приватизаційної комісії міськради, за роспорядженням Погорєлова член конкурсної злочинної комісії на чолі із Касперовим - кумом Андрія Погорєлова, сина мера)- цинічна і відверта корупція і злочинний зговор!!! Невже цього не бачуть горожани, прокуратура, міліція (УБЕЗ), служба безпеки ??? Бачуть!!! Тож відповідно начинають і діяти (окрім тих, кого за копійки купив Іван Волошин). А тепер до цієї шайки корупціонерів на чолі із колишнім зеком Віктором Погорєловим підключився (чи купився на обіцяні 30 % у майні комплексу "Корона") і голова обласної організації пратії Регіонів, глава ОДА Олександр Ледида.

Папа 2012-10-03 / 05:38:54
При такой должности и "чесна людина"?...Так он же СВЯТОЙ!

Ужгородка 2012-10-02 / 20:58:54
Начасі міському голові відповісти за свої вчинки, понести відповідальність за скоєне! Погорєлова потрібно допитувати і затримувати, а не підставляти людей, які замість нього наводять деякий лад у місті!

Ярослав Глагола 2012-10-02 / 20:16:50

Вельмишановний, АДМІНЕ! Віталія Семаля не ЗААРЕШТУВАЛИ, а ЗАТРИМАЛИ. В статусі ЗАТРИМАНОГО він перебуватиме 72 години. Потім суд вирішить, чи арештовувати його, чи він може перебувати під слідством на умовах підписки про невиїзд. Будь - ласка, внесіть зміни в заголовок публікації.


Дякуємо )) Виправили. Адмін

НОВИНИ: Кримінал

16:14
Рецидивіста з Луганщини, який у Довгому через ревнощі п'яним зарізав співмешканку, взяли під варту без застави
23:29
На Берегівщині 7 "ухилянтів" з човнами, пошкодивши загородження, намагалися форсувати Тису в напрямку Угорщини
22:27
На Закарпатті двох шахраїв з Дніпра затримали на спробі заволодіти рекреаційними землями в Ясіні на Рахівщині
17:40
За "п'яне" вбивство співмешканки чоловіка з Кривої на Тячівщині засудили до 10 років ув’язнення
02:11
Розслідування загибелі військових 128-ї бригади на Запоріжжі триває за фактами держзради і недбалого ставлення до військової служби
23:20
/ 1
У Києві затримали організатора викритого ще в лютому "рецидивістського" ОЗУ з переправки "ухилянтів" в Румунію
22:22
Двоє байкерів з Чехії, подорожуючи Румунією, "заблукали" на закарпатську Рахівщину
19:43
/ 1
В Ужгороді психічнохворий чоловік повідомив про "замінування" банку
15:16
/ 1
На Закарпатті четверо "ухилянтів" з двома дитячими надувними колами планували перепливти Тису в Румунію
18:48
Жителя Дийди на Берегівщині повторно затримали на спробі переправлення "ухилянтів" через кордон
17:57
У 32-річного мешканця Довгого вилучили канабісу на 750 тис. грн і саджанці марихуани
16:11
/ 12
Переправник, який за хабар домовлявся з прикордонником про "вікно" для "ухилянтів" і дезертира, є інспектором нацпарку
14:58
На Закарпатті двоє переправників "ухилянтів" намагалися за $6 000 "домовитись" з прикордонником
11:12
У Сваляві чоловіка затримали на продажі гранати та набоїв до автомата
19:07
/ 1
У Львові закарпатцеві за переправлення "ухилянта" присудили 5 років тюрми замість 2-х "іспитових" від Тячівського суду
17:18
В українців, затриманих в Румунії за напад на українського прикордонника, був при собі відібраний в нього пістолет
14:33
Справу раніше судимої уродженки Рівненщини, яка за $25 тис. продала в Мукачеві 2,5 кг ртуті, передали до суду
13:30
На Рахівщині діти в лісі знайшли пораненого чоловіка, якого підстрелив односелець
17:23
23-річна закарпатка, представляючись представником служби безпеки банку, ошукала щонайменше трьох потерпілих
16:12
Справу по керівництву Карпатського біосферного заповідника, яке завдало збитків бюджету на 6,2 млн грн, направлено до суду